Gebelik testi-Beta-boş gebelik-kimyasal gebelik

canIhelpYou

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2021
16
4
29
36AEFCE4-9D36-4991-B579-653621505C23.jpeg

-İlk gebeliğim boş gebelikti. Beta degerım 1342 di. Bebek oluşmadan keseyi kürtajla aldılar.
-İkinci gebeliğim kimyasal gebelikti. Kaset testim silik çıkmıştı. Beta hcg değerim 150 idi bir hafta sora değerim düşmeye başladı.
- üçüncü gebeliğim şuanda yaşadığım testlerde görüldüğü gibi. Adetimin üstünden 3 gün geçti bugünle birlikte. Beta değerim 55.
Bunları paylaşıyorum içinize dert olsun dıye değil. Herkesin sınavı farklı. Şuanda yine gebelik var gibi gözüksede bebeğimi kucağıma almadan inanamayacağım.

Eki Görüntüle 2971294
-İlk gebeliğim boş gebelikti. Beta degerım 1342 di. Bebek oluşmadan keseyi kürtajla aldılar.
-İkinci gebeliğim kimyasal gebelikti. Kaset testim silik çıkmıştı. Beta hcg değerim 150 idi bir hafta sora değerim düşmeye başladı.
- üçüncü gebeliğim şuanda yaşadığım testlerde görüldüğü gibi. Adetimin üstünden 3 gün geçti bugünle birlikte. Beta değerim 55.
Bunları paylaşıyorum içinize dert olsun dıye değil. Herkesin sınavı farklı. Şuanda yine gebelik var gibi gözüksede bebeğimi kucağıma almadan inanamayacağım.
Allah gönlünüzegöre versin inşallah bu defa bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz😔🙏

Eki Görüntüle 2971294
Merhaba bende aynını yaşadım. ekim 2020de evlendim o ay hemen hamile kaldım boş gebelik oldu kürtaj oldum. ardından korona olduk eşimle birlikte sonrasında hiç gebelik olmadı eylül 2021 de klomen tedavisine başladım 3.ayımda tuttu fakat oda kimyasal gebelik oldu. kimyasal gebelik düşük değil dediler ama yinede için rahat olsun diye bir kaç test verdiler onları yaptırcam. sizinde inşallah sağlıklı bir gebeliktir. bize umut olursunuz.

Eki Görüntüle 2971294
Ben de aynı ilk gebelik 3500 falandı kese var bebek yoktu 2.gebelik 1988 di gittiğimde ertesi günü kanamam oldu kimyasalmiydi degilmiydi bilemicem kimyasalda 1988 e kadar çıkar mi onu da bilmem şimdiki ise 127 çıktı açıkçası umudum.yok kimyasal gibi gelio bikac güne adet olurum die düşünüyorum tüp bebek yaptiricam bu böyle olmayacak binlerce kadın için çok basit olan şey bizler icon nekadr zor bizim onlardan ne eksiğimiz var acaba merak etmiyor değilim herkesin sınavı farklı tabi ama insan düşünmüyor da değil Rabbim yardımcımız olsun

Merhaba bende aynını yaşadım. ekim 2020de evlendim o ay hemen hamile kaldım boş gebelik oldu kürtaj oldum. ardından korona olduk eşimle birlikte sonrasında hiç gebelik olmadı eylül 2021 de klomen tedavisine başladım 3.ayımda tuttu fakat oda kimyasal gebelik oldu. kimyasal gebelik düşük değil dediler ama yinede için rahat olsun diye bir kaç test verdiler onları yaptırcam. sizinde inşallah sağlıklı bir gebeliktir. bize umut olursunuz
Ben de aynı ilk gebelik 3500 falandı kese var bebek yoktu 2.gebelik 1988 di gittiğimde ertesi günü kanamam oldu kimyasalmiydi degilmiydi bilemicem kimyasalda 1988 e kadar çıkar mi onu da bilmem şimdiki ise 127 çıktı açıkçası umudum.yok kimyasal gibi gelio bikac güne adet olurum die düşünüyorum tüp bebek yaptiricam bu böyle olmayacak binlerce kadın için çok basit olan şey bizler icon nekadr zor bizim onlardan ne eksiğimiz var acaba merak etmiyor değilim herkesin sınavı farklı tabi ama insan düşünmüyor da değil Rabbim yardımcımız olsun
İnanın yaşayan herkesin kafasında bu denli sorular. Gecikiyorsa güzelleşiyordur diyip Allaha sığınmak en güzeli. En güzel zamanında bizi bekliyor olsunlar 😊 yalnız değilsiniz sadece bunu bilin ve bol bol dua edelim 😇

Eki Görüntüle 2971294
inşaallah sağlıcakla kucağına alırsın.

Eki Görüntüle 2971294
Bunları paylaşıyorum içinize dert olsun dıye değil. Herkesin sınavı farklı. Şuanda yine gebelik var gibi gözüksede bebeğimi kucağıma

Herkezin sinavi cok zor kardesim cok haklisin 55 cok iyi 3 gun gecmesine gore benimde 3 gun gecti bugun 8.05 cikti kanda

Benim artisim nasil moralim bozuldu 181 2 gun sinra 609 2 gun sonra 1078 en son sanki iyi artmamis .2 gun sonra yine kan ver dedi siz beta kacken keseyi gordunuz

Benim artisim nasil moralim bozuldu 181 2 gun sinra 609 2 gun sonra 1078 en son sanki iyi artmamis .2 gun sonra yine kan ver dedi siz beta kacken keseyi gord
Bence normal gözüküyor şuanda değerleriniz. Çok stresli zamanlar bunlar. Her iki günde bir kan veriyordum bende düzenli artışın olduğunu görene denk. 5. Haftamda kese göründü. Stres yapmayın etmeyın demeyecegım ancak yaşayan biliyor. Eğer nasibi varsa zaten her türlü bizimle birlikte oluyorlar. Duadan baska yapacak bir sey yok.

X