Gebelik testi negatif çıkıp hamile olan var mı

birumitt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2014
540
265
Merhaba kızlar dün adet olmam gerekiyordu ama gelmedi, bugün 2. Gün oldu hala olmadım.

Predictor yaptım bat tan 3 gün önce o negatifti, dün ve bugün yani gecikmenin 1. Ve 2. Günü kaset test yaptım yine negatif.. :KK43: bizimki bir umut işte..

Bu şekilde gecikmeye rağmen negatif görüp hamile kalanlar var mı :KK43:

Son düzenleme:
Geç döllenme olduysa olabilir tabi ama adetiniz düzenli midir hep belki geç yumurtlamışsınızdır adet de geç gelecektir. 🤷🏼‍♀️

Genelde düzenlidir cnm o yüzden geç döllenme olmuş mudur pek emin değilim :KK43: düzensizlerde oluyor bildiğim kadarıyla dediğin gibi .. 5-6 gün farklı şehirdeydim hava değişiminden belki de :KK43:

Genelde düzenlidir cnm o yüzden geç döllenme olmuş mudur pek emin değilim :KK43: düzensizlerde oluyor bildiğim kadarıyla dediğin gibi .. 5-6 gün farklı şehirdeydim hava değişiminden belki de :KK43:
Hava değişimi etkiler bir de çocuk düşünmeye başlayınca sürekli kafamız onda olduğu için stresten de değişiyor. Benim saat gibi düzenli olan arkadaşlarımın hep ya önce geldi ya sonra… Bende zaten pko ve adet düzensizliği var o yüzden kendimi saymıyorum. İnşallah hayırlısı olsun 🙏🏻

Merhaba tekrar.. şimdi adet oldum... bir kere daha anladım ki negatif çıkan testte umut aramamak gerekmiş...

Merhaba tekrar.. şimdi adet oldum... bir kere daha anladım ki negatif çıkan testte umut aramamak gerekmiş...
Birdahakine inşallah canım üzülme desem de üzülüceksin biliyorum ama 🙁 ben de 2 yıldır istiyorum zor gerçekten 🤷🏼‍♀️

Sizin neden sürdü :KK43:
Benim bir kaybım var 1.yılda tam olmuştu 8 haftalık kalbi durdu maalesef 🙁 sonra da birdaha olmadı… Pko ve adet düzensizliği var çok geç adet oluyorum denk gelmiyor bakalım bekliyorum şimdi bu ay çatlatma iğnesi kullandım ilk kez. İnşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz 🤲🏻 Senin ne kadar oldu canım?

• Beğen
Reactions: The
Rabbim inşallah en kısa sürede sağlık ve hayırlı şekilde evlat sahibi olmayı bize ve tüm isteyenlere nasip etsin Allah büyük canım bir gün mutlaka olacak inşallah 🙏🏻 Rabbim sabır versin

Merhaba kızlar dün adet olmam gerekiyordu ama gelmedi, bugün 2. Gün oldu hala olmadım.

Predictor yaptım bat tan 3 gün önce o negatifti, dün ve bugün yani gecikmenin 1. Ve 2. Günü kaset test yaptım yine negatif.. :KK43: bizimki bir umut işte..

Merhaba bende senin gibiyim 19 mayıs son adet tarihim ama testler negatif 6 gün gecikti hala negatif test inşallah allah herkese bu duyguyu tattırır 🤲

X