Gebelik testi negatif

minikooommm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
821
782
30
Merhaba,
Bugün adetimin 3 günü olması gerekiyor fakat adet hala olmadım. Gebelik testi yaptım negatif çıktı. Hafif ağrılarım oluyor adet olacakmış gibi falan bişey yok.aynı durumu yaşayıp hamile olduğunu sonra öğrenen var mı

Merhaba,
Bugün adetimin 3 günü olması gerekiyor fakat adet hala olmadım. Gebelik testi yaptım negatif çıktı. Hafif ağrılarım oluyor adet olacakmış gibi falan bişey yok.aynı durumu yaşayıp hamile olduğunu sonra öğrenen var mı
ayni durumu bende yasadm 10 gun gecikti,testte negatif cikti bahsettigin belirtiler bende de vardi ama regl oldum neticede.testleri takip et drim

ayni durumu bende yasadm 10 gun gecikti,testte negatif cikti bahsettigin belirtiler bende de vardi ama regl oldum neticede.testleri takip et drim
Gecikme bu kadar olmuyordu normal gebelik testi yaptım .normalde testler doğru ama insan merak ediyo yine yarına kadar olmazsam kan testine gitcem .

Merhaba benimde yarım saat oldu sonuç böyle bende bilemedim. Kan sonucumda çarşamba çıkacak.
BFF7E916-279C-4435-BDCB-8CEF8F4D35F7.jpeg

Yumurtlama döneminde de değildim aslında yasmin kullanıyorum 3-4 gün kullanamadım eşimle korunmasız ilişki yaşadığımda ama 3-4 gün sonrasında reglim biteli yeni olmasına rağmen birdaha regl oldum.( yasmini içemediğim için sanırım.) Flaşsız sanki hayalet çizgi var gibi. Flaşlı hiçbir şey göremedim ben.
82C45B24-E287-4A3B-AD07-71701A71B759.jpeg