Gebelik testi silik çizgi

Bnm adetime 5 gun kala cok silik cikiyordu 5 dkandan sonra 3 tane test yaptim 3ndede 5 dkandan sonra c8kti kan verdigimde 61 betam
bu hayalet olan hemen çıktı ama çok silik olması üzdü, darısı başıma yaş geldi geçti bilemiyorum artık ümidim kalmadı kan sonucu da sabahtan beri çıkmak bilmedi :KK43:

bu hayalet olan hemen çıktı ama çok silik olması üzdü, darısı başıma yaş geldi geçti bilemiyorum artık ümidim kalmadı kan sonucu da sabahtan beri çıkmak bilmedi :KK43:
Bence hamilesiniz siz insallah guzel bir deger cikar🤗

Kuzum öncelikle
dayanamadım kan verdim bakalım, eve gelirken de erken gebelik testi aldım ama o negatif maalesef (bir çizgi var ama varla yok arası) yine olumsuz sanırım :KK43:
üzülme ben bi senedir deniyordum olmuyordu hep üzülüyordum ama diyordum benden çok bekleyenler var allah hepimize sabır versin diyordum vakti gelince olur inşallah allahım aratmasın 🙏🏻

Kızlar bende bugün dayanamadım test yaptım adet günüm bugün normalde sefer 19.55 çıktı ama sevinemiyorumda tabi oluşması kadar sağlıklı tutunup kese olması büyümesi var hepimizin yardımcısı olsun rabbim 🤲🏻

Kızlar bende bugün dayanamadım test yaptım adet günüm bugün normalde sefer 19.55 çıktı ama sevinemiyorumda tabi oluşması kadar sağlıklı tutunup kese olması büyümesi var hepimizin yardımcısı olsun rabbim 🤲🏻
Iki gun sonra tekrar kan testi yaptir
Belki gec yumurladigin icin beta hcg dusuktur
Ama teste gore hamilesin

Kızlar benim testlerde birsey var mı bakt mısınız reglime 6 gün var

Eklentiler

• 04760AE8-2ADC-45BD-979B-A299FE3B8C07.jpeg
    04760AE8-2ADC-45BD-979B-A299FE3B8C07.jpeg
    32,8 KB · Görüntüleme: 67
X