Gebelik testi yapıyorum sürekli silik çıkıyor. Yardım eder misiniz?

Bende ayni durumdayim adete 1 gun kaldi 5 tane yaptim hepsi hemen 2 . Cizgi silik çikiyor bu şekilde
Benimde testlerim böle çıktı hatta daha silik siz hamilemisinz acaba insALLAH bende hamileyindir adetime beş gün var hayırlısı ile rabbim isteyen herkese banada nasip etsin İnsALLAH hayırlı bı evlat amin 🌸

Erken gebelik testi ile 6 gün kala öğrendim aslında ama kaset testlerde 4 gün kala belirdi. Artışı bu şekilde takip etmeye çalıştım.adet günüm yarın bakalım hayırlısı olur inşallah ya 🙏
Merhaba ilk yaptığınızda sonradan mı belirdi çizgiler hemen mi belirdi

Aynen cnm ben 1 haftalıkken öğrendim ama şuan 3. Hafta içindeyim ama doktorlar tıbbi olarak en son adet gördüğün ilk güne göre hesaplıyorlar yani o zaman 5. Hafta içinde olmuş oluyorum bende herşeyi yeni öğreniyorum 3 kez kan verdim yarın yine vericem beta takibi yapıyoruz daha kadın doğum doktoruna muayene olmadım cuma inşallah sen içini ferah tut Rabbim nasip etsin hepimize
Ne gibi belirtileriniz vardı ilk öğrendiğinizde? Kan testi mi idrar testiyle mi öğrendiniz

Benimde testlerim böle çıktı hatta daha silik siz hamilemisinz acaba insALLAH bende hamileyindir adetime beş gün var hayırlısı ile rabbim isteyen herkese banada nasip etsin İnsALLAH hayırlı bı evlat amin 🌸
Merhaba canım bende belirtiler yaşıyorum adetime 5 gün var akşamları hafif giren mide bulantısı var iki gün önce kustum kabızlık hadsafhada beyaz şeffaf akıntım var sizce test yapmalımıyım?

Merhaba canım bende belirtiler yaşıyorum adetime 5 gün var akşamları hafif giren mide bulantısı var iki gün önce kustum kabızlık hadsafhada beyaz şeffaf akıntım var sizce test yapmalımıyım?
Yap bende çok yaptım ama sonuç hüsran 😢 mide bulantısı kramp adetim bile gecikti testlerim silikti umutlandim ama adet oldum üç gün gecikmeyle sen genede yap cnm ama en iyi sonuç kan 🙏

Yap bende çok yaptım ama sonuç hüsran 😢 mide bulantısı kramp adetim bile gecikti testlerim silikti umutlandim ama adet oldum üç gün gecikmeyle sen genede yap cnm ama en iyi sonuç kan 🙏
Yasak girdi şuan ama kabızlığım fazla bel ağrımda var acilemş gitsem acaba 🤔 Rabbim hepimize nasip etsin üzülme folik asit al kuzum ben 1 hafta olucak kullanıyorum

Ben folbiol kullanıyorum çok pahalı birşeyde değil bi arkadaşımda onunla kaldı iki kere düşük yapmıştı onu kullandığı ay hamile kaldı inşallah yarar işimize ❤️🥰
Merhaba folbiol yüksek doz folik asit daha düşük kullanmalısınız eğer doktorunuz vermediyse

Merhabalar. Regl günümden 10 gün öncesinde kasık agrilarim karin ağrılarım basladı son 5 gun kala da bariz bir şekilde bel ağrısı kalça ağrısı ve sırt ağrısı ara ara mide bulantisi yaşadım pazarı pazartesiye gece sol kasigimda cok batma oldu uyutmadı beni gogsulerim dolgun ama ara ara agriyor ve damarlarım belirginlesti günlerdir aynı adet sancısıyla kalkıyorum kesin bu sefer oldum diye ama bisey yok reglim henuz 1 gün gecikti ama belirtilerden dolayi bu sabah test yaptım sizce ikinci cizgi silikte olsa varmı yoksa ben hayal mi görüyorum

Eklentiler

• 20220209_151213.jpg
    20220209_151213.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 189
İşte benim erken gebelikte baya silik olunca ondan endişelendim hayırlısı artık ya. İnşallah senin degerlerinde kat kat artar hayırlısı ile kucağına alırsın ya :)
Hayırlı akşamlar sayfaya aktıf olmaya başladım bugün test yaptım ve çok çok aşirı silik çok dkli bakınca bellı oluyor sizinkıde mı oyleydı acaba çok merak edıyorum inşallah benımde sizinkı gibi gebelikle sonuçlanır 😣

X