Gebelik Testi

aybilsemsormam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
12
2
32
Hanımlar ben hormonal rahatsızlık sebebi ile yazz hapı kullandım ikinci kutu bittiğinde beyaz hapların ikinci günü korunmasiz ilişki yaşadım eşimle.Ertesi günü adet oldum fakat olamadım gibi biseydi kahverengi geldi 5-6 gün ve sökülmeden bitti değişikti acaba hamile kalmış olabilir miyim çünkü karnımda pıt pıt atma baş ağrısı kasik ağrısı gibi belirtilerim var reglime henüz 9 gün var yaptığım testler bu şekilde çıktı sizce varmidir bişey cok anlam veremedim ?
IMG_20240317_185503.jpg
IMG_20240317_185318.jpg
IMG_20240311_064930.jpg
IMG_20240311_065257.jpg

Hamilelik ihtimali var tabii ki bence bi kan verin
Testlerde hayali çizgiler mi goruyorum yoksa kuruma çizgisi denilen bişey varmış yanılıyor muyum düşünüyorum beklemek çok can sıkıcı birkaç gün sonra testi yenileyeyim diye düşünüyorum yine böyle çıkarsa kan veririm inşallah teşekkür ederim..

Testlerde hayali çizgiler mi goruyorum yoksa kuruma çizgisi denilen bişey varmış yanılıyor muyum düşünüyorum beklemek çok can sıkıcı birkaç gün sonra testi yenileyeyim diye düşünüyorum yine böyle çıkarsa kan veririm inşallah teşekkür ederim..
Evet evet 5 dk içinde çıktıysa sorun yok geçtiyse dikkate almayın yenileyince daha iyi anlarsınız ama kan kesin sonuç rabbim kucağımızı boş bırakmasın amin

X