Gebelik testimde ikinci çizgi silik acaba hamile miyim?

Kızlar öncelikle merhaba bugün benim reglimin 5. Gecikme günü reglim 2gün kala kan testi yaptırdım düşük çıktı doktor 1 hafta sonra tekrar test vermemi istedi hala regl olmadım evdede erken gebelik testi vardı bu sabah onu yaptım ilk 2 dakika silik çıktı, özellikle süresini de bekledim sizce oluşmuştur gebelik!?

Eklentiler

• 16893196458925068161572184598430.jpg
    16893196458925068161572184598430.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 207
  • 16893197078912024358978943879983.jpg
    16893197078912024358978943879983.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 170
  • 16893203530382070207613629169636.jpg
    16893203530382070207613629169636.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 159
Kızlar öncelikle merhaba bugün benim reglimin 5. Gecikme günü reglim 2gün kala kan testi yaptırdım düşük çıktı doktor 1 hafta sonra tekrar test vermemi istedi hala regl olmadım evdede erken gebelik testi vardı bu sabah onu yaptım ilk 2 dakika silik çıktı, özellikle süresini de bekledim sizce oluşmuştur gebelik!?
Var canım, geç döllenme olabilir o yüzden düşük çıkmış olabilir düşük derken ne kadar düşüktü, yeniden kan vermen lazım artış olmuş mu düzenli olarak bakılması Lazım

Var canım, geç döllenme olabilir o yüzden düşük çıkmış olabilir düşük derken ne kadar düşüktü, yeniden kan vermen lazım artış olmuş mu düzenli olarak bakılması Lazım
Benimde dört gün kala test yaptığımda düşüktü mesela dün verdim çok şükür istenilen şekilde yükselmişti, yarın yine vericem tekrar bakacaklar, mesela oğlumda değerlerim daha yüksekti çünkü o zaman regl günüm 28 günde birdi 2 senedir 21 güne çekilmişti ondan dolayıda fark oluyor mesela

Var canım, geç döllenme olabilir o yüzden düşük çıkmış olabilir düşük derken ne kadar düşüktü, yeniden kan vermen lazım artış olmuş mu düzenli olarak bakılması Lazı

Canım regl ime 5 gün kala 0.2 çıkmış tı 2 gün kala 10 çıktı ama doktor geç döllenmeden şüphelenmişti 1 hafta sonra tekrar yapıcaz dedi pazartesi kan vericem işte bugünde yaptım silik çıktı net belli ama inşallah olur 🙏🏻 yani isteyen herkesin olur 🌺

Benimde dört gün kala test yaptığımda düşüktü mesela dün verdim çok şükür istenilen şekilde yükselmişti, yarın yine vericem tekrar bakacaklar, mesela oğlumda değerlerim daha yüksekti çünkü o zaman regl günüm 28 günde birdi 2 senedir 21 güne çekilmişti ondan dolayıda fark oluyor mesela
Senin düşük değerin kaçtı mesela

Birde predictor harici hiç bir erken test diye satılan test doğru çıkarmıyor, predictorda gayet koyu çıkıyor bunlarda yok gibi

Canım demin beta hcg değerime baktırdım 269 çıktı çok şükür bende hamileyim sana haber vereyim dedim😊
Çok sevindim gözün aydın inşallah bende bugun yeniden baktırmıstım sabah çok şükür normal artış var Rabbim korusun inşallah sağlık sağ salim tastamam kucaklarımıza alalım inşallah ben sana demiştim hamilesin diye 😀🙏

Merhabalar,
Ben son aylarda adet düzensizliği yaşıyordum. Son birkaç seferde korunmamıştım. Geçen aya göre reglim 4 gün gecikti. Öylesine bi test yapayım dedim testim böyle ikinci çizgi silik çıktı.
Birkaç gündür kasıklarıma sancı giriyor, göğüslerim hassaslaştı şişlik var. Regl olurum diye bekliyordum ama test böyle çıkınca emin olamadım. Daha önce böyle bir şey tecrübe eden varsa yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim 🙏🏻
Eki Görüntüle 3264036
Bu çizgi silik değil.net çizgi.tebrikler hamilesiniz 🥰cizginiz çok belirgin kan tahlilinde mutlaka çıkar 😍

Merhabalar,
Ben son aylarda adet düzensizliği yaşıyordum. Son birkaç seferde korunmamıştım. Geçen aya göre reglim 4 gün gecikti. Öylesine bi test yapayım dedim testim böyle ikinci çizgi silik çıktı.
Birkaç gündür kasıklarıma sancı giriyor, göğüslerim hassaslaştı şişlik var. Regl olurum diye bekliyordum ama test böyle çıkınca emin olamadım. Daha önce böyle bir şey tecrübe eden varsa yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim 🙏🏻
Eki Görüntüle 3264036

Buram buram hamilesiniz.

Kizlar merhaba reglim yaklasik bi 8 gun gecikti gecikme yasamadan once ve su aralar ara arar hemen gecmeyen bas agrisi ve biseyler yedikten sonra mide bulantısı yasiyorum afedersiniz istifra da ediyorum bu sabah kalktigim gibi midem bulandi test yapmaya cok korkuyorum gece de bas agrisi ve mide bulantisindan uyuyamadim acaba ihtimali var midir ? Bir de gebelige dair bi belirtim regle dair bi belirtim de yok akintidir göğüs hassasiyetidir bu yüzden kafam cok karışık 🥺

Kizlar merhaba reglim yaklasik bi 8 gun gecikti gecikme yasamadan once ve su aralar ara arar hemen gecmeyen bas agrisi ve biseyler yedikten sonra mide bulantısı yasiyorum afedersiniz istifra da ediyorum bu sabah kalktigim gibi midem bulandi test yapmaya cok korkuyorum gece de bas agrisi ve mide bulantisindan uyuyamadim acaba ihtimali var midir ? Bir de gebelige dair bi belirtim regle dair bi belirtim de yok akintidir göğüs hassasiyetidir bu yüzden kafam cok karışık 🥺
Canım bence kan tahlili versen iyi olur 8 gün gecikmen varmış sonuçta

Bendeki belirtilerden sende de varmış Rabbım hakkında hayırlısını versin inşallah sende hamilesindir🤲güzel haberlerini bekliyorum

X