Gebelik testinde pozitif kanda negatif olan var mı?

funda Yavuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2023
28
6
22
8 gündür adet olmadım. İki hafta önce test yaptım negatif çıktı kanda da ne negatif çıktı. Bir hafta önce yine yaptım kan testi beta HCG 4.59 çıktı negatifsin dediler 21.09.23 tarihinde gebelik testi yaptım tek çizgi çıktığını görüp çantama direk attım hastaneye gidip kan testi verdim aynı gün. 3.21 çıktı bu seferde. Eve geldiğimde çubuğa baktığımda ise iki çizgi vardı ikinci çizgi biraz silikti. Kafam karıştı bu şekilde olup hamile olan var mı?

10 15 dakikadan sonra çıkan ikinci çizgi yalancı pozitiftir. Kan değerleri her zaman doğruyu söyler 🌸 inşallah en yakın zamanda bebek haberinizi alırsınız

Hcg’nin artışı önemli değerler bazen yanıltıcı olabiliyor ama sizde artmamış. İdrarda da bekleyince yanlış sonuç veriyor

Kizlar testte pozitif cikti kanda negatif reglime 10 gun var tekrar kan testi yaptirsam mi

Kizlar testte pozitif cikti kanda negatif reglime 10 gun var tekrar kan testi yaptirsam mi
Regle 10 gün kala ne idrarda ne kanda çıkmaz. Zaten regle 14 gün kala yumurtlama oluyor. Ne ara döllendi rahme indi de beta hcg salgılandı... test yanlıştır muhtemelen. En az bir hafta sonra o da belki kanda belli olur.

Regle 10 gün kala ne idrarda ne kanda çıkmaz. Zaten regle 14 gün kala yumurtlama oluyor. Ne ara döllendi rahme indi de beta hcg salgılandı... test yanlıştır muhtemelen. En az bir hafta sonra o da belki kanda belli olur.
Korkmama gerek yok degil mi bn cok korktum acaba sorun mu var diye herkez yumurtlama zamani simdi dio zaten gunum gecerse kan testi yaptirmam lazim dimi

Korkmama gerek yok degil mi bn cok korktum acaba sorun mu var diye herkez yumurtlama zamani simdi dio zaten gunum gecerse kan testi yaptirmam lazim dimi
Yok yok korkmanıza hiç gerek yok. Daha çok erken test için yani çıkması mümkün değil. Eğer gebelik olursa regl gününüzde bile belli olur ama gecikmeyi beklemek daha garanti olur..

Neden cikmiyo peki normalde regliye 10 gjn kala kanda hamilelik oldugunu ogrenen cok kisi var olmasi cikmazmiydi

8 gündür adet olmadım. İki hafta önce test yaptım negatif çıktı kanda da ne negatif çıktı. Bir hafta önce yine yaptım kan testi beta HCG 4.59 çıktı negatifsin dediler 21.09.23 tarihinde gebelik testi yaptım tek çizgi çıktığını görüp çantama direk attım hastaneye gidip kan testi verdim aynı gün. 3.21 çıktı bu seferde. Eve geldiğimde çubuğa baktığımda ise iki çizgi vardı ikinci çizgi biraz silikti. Kafam karıştı bu şekilde olup hamile olan var mı?
2. Hamileligimde kendi belirtilerime göre emindim evde her sabah kaset testlerden yapıyodum adete 10 gün kala başladım heralde hep hayali çizgiler çıktı sonra biraz daha bekledim yine adetten önce 2 gün arayla kan verdim hep negatif ama hissediyorum hamileyim işte yanıyorum resmen ateş basıyo uyku hali falan adet günü yaklaştıkça kaset testler pozitif olmaya başladı ama kanda asla çıkmadı. İlk defa benim başıma geldi heralde önce kanda çıkması gerekmezmiydi. Adetten 1 hafta 10 gün sonra falan da kanda yükselme başladı. Hatta o kdr düşük degerdi ki doktor bile şaşırdı çok erken fark etmişsin diye

Sizce siliklik var mı adetim 12 gün gecikti yada kan test mi vermeliyim

Eklentiler

• B2B6C264-C538-43A6-81F1-CA454237F3C2.png
    B2B6C264-C538-43A6-81F1-CA454237F3C2.png
    686,4 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba. Aradığım yorumu buldum ağzınıza sağlık. Acaba benim hesaplamam da mı bir sorun var diyorum adetten şu kadar önce test yaptım pozitifti çift çizgiydi diyenleri. Kendi takvimime bakıyorum evet o günler yumurtlama günleri.Ne ara yumurta döllendi ne ara pozitif çıktı. İnternete bakıyorum en az adetin gecikmesi önce kan sonra idrarda çıkar vs yazıyor. Çok fazla yorum var neye inanacağımı şaşırdım gerçekten

X