Gebelik testinde silik çizgi

Merhaba kızlar
Bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım
Test silik bile değil sanki hayalet bir çizgi görüyorum yanlışmı görüyorum yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 114
  • IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 98
Benim reglime yaklaşık 5 6 gün var 2 gün önce erken gebelik testi yaptım yaklaşık yarım saat sonra çok silik çizgi gördüm. Daha sonra bu sabah kaset test yaptım bunda da yarım saat sonra çok hafif silik çizgi gördüm sizce kuruma çizgisi mi yoksa gebelik olabilir mi ? Yaklaşık 4 5 gündür de kasık ağrısı bel ağrısı bacak ağrısı göğüs hassasiyeti halsizlik yaşıyorum. Normalde regl döneminden bu kadar önce asla böyle yaşamazdım.

Eklentiler

• IMG_9454.jpeg
    IMG_9454.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_9457.jpeg
    IMG_9457.jpeg
    32,6 KB · Görüntüleme: 73
Arkadaşlar bakarmısınız dün sabahki idrar testi erken gebelik olan bu sabahki kaset test

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_3115.jpeg
    IMG_3115.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_3117.jpeg
    IMG_3117.jpeg
    121 KB · Görüntüleme: 98
Arkadaşlar bakarmısınız dün sabahki idrar testi erken gebelik olan bu sabahki kaset test
Canım var bence adetin gecikmişmiydi kan testi ver istersen bende de böyle oldu kan testi verdim dün negatif çıktı İnşallah sen hamilesindir reglime 7 gün kaldı hala bı umut bekliyorum bazen kan testinde de çıkmıyo erken olduğu için

Canım var bence adetin gecikmişmiydi kan testi ver istersen bende de böyle oldu kan testi verdim dün negatif çıktı İnşallah sen hamilesindir reglime 7 gün kaldı hala bı umut bekliyorum bazen kan testinde de çıkmıyo erken olduğu için
Canım pazar akşamı kan verdim 0.1 çıktı negatif. Bu sabah kaset test yaptım negatif cıktı benim adet düzenim yok ilaç kullanıyorum adet olmak için. Açıkcası en sonki ilişkim geçen hafta cuma ve pazar dı. Zaten ondan sonra bende adet sancıları vs başladı bende pazar idrar testi yapmıştım çokca silik çıktı yoktu belkide. Bu sabah yaptım hiç birşey cımadı idrarda

Canım pazar akşamı kan verdim 0.1 çıktı negatif. Bu sabah kaset test yaptım negatif cıktı benim adet düzenim yok ilaç kullanıyorum adet olmak için. Açıkcası en sonki ilişkim geçen hafta cuma ve pazar dı. Zaten ondan sonra bende adet sancıları vs başladı bende pazar idrar testi yapmıştım çokca silik çıktı yoktu belkide. Bu sabah yaptım hiç birşey cımadı idrarda
Allah Allah biraz daha bekle istersen

Merhaba benim adetim 3 gün gecikti bugün test yaptım bu şekilde belli belirsiz silik çizgi çıktı bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_6239.jpeg
    IMG_6239.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 77
X