Gebeliğe Hazırlık gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meldaaltuns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2021
54
-29
25
Merhaba kavga ettiğim ya da etmediğim arkadaşlar :KK70: Regli tarihime 7 gün var bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi sonuç pozitif gözüküyor yani belirti de çok yaşıyorum normalde hiç sırt ağrım olmaz ama aşırı sırt ağrım var evde normal kaset test de vardı yapmıcam yapmıcam dedim yine yaptım.. bir bakabilir misiniz rica etsem bu şekilde gebelik öğrenen oldu mu
BF328D6E-DC7E-47F0-B6A7-8B3D95B09CA0.jpeg
1AFB6895-9D67-4E9A-BFB7-2EDBCAB63757.jpeg

Merhaba kavga ettiğim ya da etmediğim arkadaşlar :KK70: Regli tarihime 7 gün var bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi sonuç pozitif gözüküyor yani belirti de çok yaşıyorum normalde hiç sırt ağrım olmaz ama aşırı sırt ağrım var evde normal kaset test de vardı yapmıcam yapmıcam dedim yine yaptım.. bir bakabilir misiniz rica etsem bu şekilde gebelik öğrenen oldu muEki Görüntüle 2990753 Eki Görüntüle 2990754
Kaset teste çıkmamış ama erken gebelikte bir hayali çizgi var. Tekrarla testini sabaj ilk idrarla inşallah hamilesindir 🥰

Merhaba kavga ettiğim ya da etmediğim arkadaşlar :KK70: Regli tarihime 7 gün var bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi sonuç pozitif gözüküyor yani belirti de çok yaşıyorum normalde hiç sırt ağrım olmaz ama aşırı sırt ağrım var evde normal kaset test de vardı yapmıcam yapmıcam dedim yine yaptım.. bir bakabilir misiniz rica etsem bu şekilde gebelik öğrenen oldu muEki Görüntüle 2990753 Eki Görüntüle 2990754
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba

X