Gebelikten önce adet belirtileri görülür mü?

umudumvar72

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2024
2
0
23
Arkadaşlar merhaba. Bir buçuk hafta önce aşılama oldum. Bu Çarşamba adet olmam lazım gerçi şu an herhangi bir belirtim yok. Ama adetim düzenlidir ve olmadan uzun süre önce göğüslerim aşırı hassaslaşır hafif kramplar girer. Şu an o tür belirtiler yok ve çok merak ediyorum. Gebelikten önce adet belirtisi yaşamış veya yaşamamış olan var mı?

valla bu belirtiler herkeste hatta her gebelikte değişiyor. bazıları hiçbir sey hissetmiyor bazıları regl belirtileri yaşıyor bazıları çok büyük ve farklı belirtiler yaşıyor. o yüzden çok fazla belirtilere takılmayın

Arkadaşlar merhaba. Bir buçuk hafta önce aşılama oldum. Bu Çarşamba adet olmam lazım gerçi şu an herhangi bir belirtim yok. Ama adetim düzenlidir ve olmadan uzun süre önce göğüslerim aşırı hassaslaşır hafif kramplar girer. Şu an o tür belirtiler yok ve çok merak ediyorum. Gebelikten önce adet belirtisi yaşamış veya yaşamamış olan var mı?
Ben göğüs hassasiyeti ve kasık batmalari yaşamıştım sanki adet olacakmisim gibi. Ama herkeste farklılil gösterir. Belirtisi olmadan da hamile kalan olabiliyor. Aşılamadan 14 gün sonra adet olmadiysan bir test yapsaydin evde:) umut var gibi 🌼

X