Geç döllenme olabilir mi? Kimyasal geçmişim olduğu için döngüm uzadı ve beklemeli miyim? Bilginizi almak istiyorum

nurumik

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2023
199
171
28
Arkadaşlar merhaba daha önce de yazmıştım sohbet ederken sizlerle. En son regl günüm 3 ocakta bitti eşimle en son ilişkim 27 ocakta ve dün gece oldu, takvime göre 4 Şubat regl olmam gerek. test yaptım bugün ama çok net bir negatif çıktı, geç döllenme olsa bugün testte çıkmış olur muydu? Kasımda kimyasal geçirdim normalde 31 gün olan döngüm geçen ay 38 gün oldu bu ayda böyle devam mı eder sizce? Eskiye dönmez mi? Aralık ayı reglim son günleri ocağa sarktı, ocakta hiç regl olmadım resmen

Benim geç döllenme ile gebelik oldu. Regliden 1 hafta sonra testim yeni pozitife dönmüştü. Normalde adet gecikmesi yaşamam açıkçası ilk defa yaşamıştım ama başta testte de çıkmamıştı yani

Benim geç döllenme ile gebelik oldu. Regliden 1 hafta sonra testim yeni pozitife dönmüştü. Normalde adet gecikmesi yaşamam açıkçası ilk defa yaşamıştım ama başta testte de çıkmamıştı yani
Öncelikle Hayırlı uğurlu olsun🥰 ilk kan verdiğinizde kaç hcg ile öğrendiniz?

İnşallah canım benim. İyi düşün iyi olsun inşallah 🥰 doktora ne zaman gideceksin?
Bugün tekrar kan verdim acilde canım değerim 430 çıktı çok şükür🥰🤲🏻 ara sıra kasık ağrılarım oluyor.. adet sancısı gibi.. çok korkuyorum. Rabbim busefer nasip eder inşallah..

Bugün tekrar kan verdim acilde canım değerim 430 çıktı çok şükür🥰🤲🏻 ara sıra kasık ağrılarım oluyor.. adet sancısı gibi.. çok korkuyorum. Rabbim busefer nasip eder inşallah..
Oy çok sevindim gözün aydın kuzum 🥰 Rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim. Adına çok sevindim 🥰

X