GEÇ DÖLLENME OLABİLİR Mİ????

djskdk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
19
2
23
Arkadaşlar merhaba bugün regl gecikmemin 12.gunu 9. Ve 11.günde days comfort hamilelik testi yaptim ikisi de negatif çıktı ama hala adet olamadim. Geç döllenme olabilir mi hamile olsam testlerde çıkardı diye düşünüyorum. Çoğunda adetine 1 2 günü varken dahi belli oluyor sonuç benim 11.gunde belli olması gerekmez miydi

Arkadaşlar merhaba bugün regl gecikmemin 12.gunu 9. Ve 11.günde days comfort hamilelik testi yaptim ikisi de negatif çıktı ama hala adet olamadim. Geç döllenme olabilir mi hamile olsam testlerde çıkardı diye düşünüyorum. Çoğunda adetine 1 2 günü varken dahi belli oluyor sonuç benim 11.gunde belli olması gerekmez miydi
çoktan çıkması gerekir ama mevsimsel ve psikolojik olarak adet düzeni değişebiliyor doktorunuza danışarak söktürücü ilaç alabilirsiniz

Suan 13.gun hala olmadim çok gerildim hala neden olmadı acaba
ya bir sürü etken sebep oluyor ama içiniz rahat etmesi için kan verin ona göre ilaç alırsınız ama dediğim gibi mevsimsel ve psikolojik en çok etkileyen durumlar gecikmesi için

ya bir sürü etken sebep oluyor ama içiniz rahat etmesi için kan verin ona göre ilaç alırsınız ama dediğim gibi mevsimsel ve psikolojik en çok etkileyen durumlar gecikmesi için
Yarın tekrar idrar testi yapıcam 3.kez negatifse doğrudur diye düşünüyorum

bu ara herkesten ve zira bugün doktorumdan duyduğum kadarıyla bu ay herkes gecikme yaşamış mevsim geçişlerinden kaynaklıymış

Merhaba bende 2 ay önce anestezisiz rahim filmi çekildim çeken doktor kas spazmı yaptığı için tüplerin kapalı dedi geçen ay başka bir doktor anestezili cekti ve tüplerimde herhangi bir sıkıntı olmadığını diğer doktorun spazmı yaptığını söyledi. Bu ay adetim 3 gün gecikti öncesinde test yapmıştım negatif çıkmıştı dün gece kaset test yaptım böyke cıktı geç döllenme gibi olabilir mi sizce

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 229
bu ara herkesten ve zira bugün doktorumdan duyduğum kadarıyla bu ay herkes gecikme yaşamış mevsim geçişlerinden kaynaklıymış
Merhabalar bende aynı durumdayım bugün 8 ve hala olmadım. Test de negatif çıktı. Doktor tam olarak ne dedi söktürücü falan verdi mi

Merhaba bende 2 ay önce anestezisiz rahim filmi çekildim çeken doktor kas spazmı yaptığı için tüplerin kapalı dedi geçen ay başka bir doktor anestezili cekti ve tüplerimde herhangi bir sıkıntı olmadığını diğer doktorun spazmı yaptığını söyledi. Bu ay adetim 3 gün gecikti öncesinde test yapmıştım negatif çıkmıştı dün gece kaset test yaptım böyke cıktı geç döllenme gibi olabilir mi sizce
Bende rahim filmi çektirdim kan ve idrar negatif 7. Gün oldu regl olmadım 12. Günde tekrar kan tahlili yaptırıp doktora gideceğim sende doktora gitmelisin

Benimde 8 gün gecikti kanda beta HCG 2.95 çıktı benimde geç döllenme olabilir mi

Canim mutlaka kan ver testlerde bazen cikmayabiliyo bende 10.gunde kan vermistim negatifti olmaz diye bidaha baktirmadim 20.gun idrar testi yaptim negatifti iki defa yapmistim negatifti bidaha kan verme geregi duymadim ilac kullanmadigim halde 27.gun asiri bi kanama mide bulantisi ve kasik agrisiyla dusuk yaptigimi ogrendim mutlaka kan ver cikmazsa bi hafta sonrasi tkr kan ver

X