Geç döllenme silik çizgiler

Kocmelek839

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2022
74
18
25
Yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar geç döllenme nasıl olur daha önce yaşayan bilgisi olan var mı daha önce konu açtığım yerde sormuştum ama cevap alamadım.
Reglim 4 gün gecikti ama regliden 1 hafta önce falan bende hafif bir mide bulantısı uyku hali ve bel ağrısı çok fazla oldu daha sonra ara ara baş dönmesi de buna eşlik etti adetime 6 gün varken bebetime marka test yaptım ikisinde de 1 saat sonra çizgi çıktı kuruma çizgisi olduğunu düşündüm daha sonra adetime 1 gün kala celarpink yaptım ve onda da negatif çıktı bugün ilk idrarla değil tekrar test yaptım bu şekilde çıktı gözle bile zor görünüyor ilk 10 dakika içinde çıktı netlestirince belli oldu sizce geç döllenme mi ne zaman test yapmam gerekiyor böyle adet 3 4 gün geçip de test de negatif çıkan oldu mu 😔

Eklentiler

• IMG_20220112_114036.jpg
    IMG_20220112_114036.jpg
    179,1 KB · Görüntüleme: 306
  • IMG_20220112_142505.jpg
    IMG_20220112_142505.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 252
  • IMG_20220112_193550.jpg
    IMG_20220112_193550.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 306
Canim 1 2 saat sonra cikan cizgiler gecersiz oluyor kuruma oldugu icin bu testte belli belirsiz var evet ama yine de en net cevabi kan testiyle alabilirsin gec dollenme bile olsa bence ozel bi hastahnye gidip kan ver bugün

Canim 1 2 saat sonra cikan cizgiler gecersiz oluyor kuruma oldugu icin bu testte belli belirsiz var evet ama yine de en net cevabi kan testiyle alabilirsin gec dollenme bile olsa bence ozel bi hastahnye gidip kan ver bugün
Evet diğer testler kuruma çizgisi gibi çıktı zaten 1 saat sonra ama bu 10 dakika içinde çıktı emin olamadım daha önce de 3 aylık bebeğimi düşük le kaybettim doktor hemen gebe kalabilrisin düşükten sonra dedi bir umut işte şimdi gidip kan versem çıkar mı geç döllenme olsa bile bazıları adet 9 10 gün geçiyor öyle çıkıyor yazmışlar diğer forumlarda

Evet diğer testler kuruma çizgisi gibi çıktı zaten 1 saat sonra ama bu 10 dakika içinde çıktı emin olamadım daha önce de 3 aylık bebeğimi düşük le kaybettim doktor hemen gebe kalabilrisin düşükten sonra dedi bir umut işte şimdi gidip kan versem çıkar mı geç döllenme olsa bile bazıları adet 9 10 gün geçiyor öyle çıkıyor yazmışlar diğer forumlarda
Ben reglim 1 gun gecince vermistim deger dusuk cikar ama pozitifmi negatifmi anlarsin

2 saat sonra çıkan bir kuruma çizgisi de benden gelsin. Adetim 1 gün gecikti bugün itibarıyla. Testi de bu sabah yaptım. 2 senedir deniyoruz.

Eklentiler

• CA53DF5F-E5EC-4023-B1D3-334594BE59DB.jpeg
    CA53DF5F-E5EC-4023-B1D3-334594BE59DB.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 279
Ben reglim 1 gun gecince vermistim deger dusuk cikar ama pozitifmi negatifmi anlarsin
Canım merhaba bende bir şey danışmak istiyorm adetim duzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı yanılma payı var mı geç döllenme olabilir mi acaba bidaha test yapmalı mıyım sence

Canım merhaba bende bir şey danışmak istiyorm adetim duzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı yanılma payı var mı geç döllenme olabilir mi acaba bidaha test yapmalı mıyım sence
Kan testinde negatifse yanilma payi yok üstelik iliskiden 48 gün sonra verdiysen!. Geç döllenme bile olsa kanda muhakkak deger dusukte olsa pozitif cikardi o sure icinde

X