Geç döllenme tam ne ?

Sussanhak

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
417
420
Kızlar merhaba ,

Mayıs da kimyasal yaşadım ,bu ayın 11 yumurtlama günümdü (adet takvimi ve ovls. testi ile de hep uyumludur yumurtlama günüm )
Hiç değerlendiremedik sadece ayın 21 inde birliktelik oldu, bat 4 gün kala ,bat 25 Agst adet olmadım hiçbir belirtim yok bugün 6.gün gecikmenin .Gebelik testi yaptım 2 tane negatif .Ovst testinde 2. Çizgi biraz koyu ama gebelik testinde silik çizgi bile yok 😖

Delircem bu geç döllenme nedir ?

Yine kimyasal olmasını istemiyorum 😭

Eklentiler

• 20210830_160442.jpg
    20210830_160442.jpg
    220,8 KB · Görüntüleme: 42
En güzeli kan testi yaptırmak emin olmak için. Kimyasaldan sonra gecikmede olabilir

Mayıs dan sonra adet oldum çok düzenlidir,o zaman her gün az az kanamam vardı .
Benim merak ettiğim bat 4 gün kala birliktelik geç döllenme mi ?

Sağlık ocağına gittim dr daha öncekileri de bildiğinden Suzancım bekleyelim 11.gün gel belki kanama olur dedi 😞 doktorumun bile umudu yok 😭

Geç döllenme dedikleri bu mu ?

Mayıs dan sonra adet oldum çok düzenlidir,o zaman her gün az az kanamam vardı .
Benim merak ettiğim bat 4 gün kala birliktelik geç döllenme mi ?

Sağlık ocağına gittim dr daha öncekileri de bildiğinden Suzancım bekleyelim 11.gün gel belki kanama olur dedi 😞 doktorumun bile umudu yok 😭

Geç döllenme dedikleri bu mu ?

Benimde çok düzenlidir. Doğum yaptığımda, tüp bebek denemesinde ilk ay herzaman ki tarihte olup, diğer aylar gecikmeli olmuşumdur. Yani belli olmuyor. Geç döllenme de mümkündür tabi burada neler duyuyoruz. Kendinizi strese sokmayın yapmayın test. Bir kaç gün daha bekleyip kan testi yaptırın bence:)

Benimde çok düzenlidir. Doğum yaptığımda, tüp bebek denemesinde ilk ay herzaman ki tarihte olup, diğer aylar gecikmeli olmuşumdur. Yani belli olmuyor. Geç döllenme de mümkündür tabi burada neler duyuyoruz. Kendinizi strese sokmayın yapmayın test. Bir kaç gün daha bekleyip kan testi yaptırın bence:)
Teşekkür ederim cevap için 🌼 11. Gün kan vereceğim inşallah sağlıklıdır 🤲

X