Geç yumurtlama sorunsalı…

Balim1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
106
17
33
Kızlar çok geç yumurtluyorum … bu ay 23. Günü pik gördüm 25 . Günü çatlama .. e dolayısıyla 38 . Gün adet oldum . Hamileliğe etki eder mi sizce ? Lütfen yardım edin kızlar 😞 hamileyim heralde diye sevinmiştim adetim 34 günde olur genelde.. bu ay 38 oldu . Lütfen yardım . Erkene çekmek için neler yapılabilir . PCOS var bende ama hormonlarım normal ultrasonda pcos görüntüsü vardı

Kızlar çok geç yumurtluyorum … bu ay 23. Günü pik gördüm 25 . Günü çatlama .. e dolayısıyla 38 . Gün adet oldum . Hamileliğe etki eder mi sizce ? Lütfen yardım edin kızlar 😞 hamileyim heralde diye sevinmiştim adetim 34 günde olur genelde.. bu ay 38 oldu . Lütfen yardım . Erkene çekmek için neler yapılabilir . PCOS var bende ama hormonlarım normal ultrasonda pcos görüntüsü vardı
Ben de geç yumurtlayarak hamile kaldım. Döngüm 35 gün. Bazen 40. Pkosluyum. Regliden sonraki 10 gün verimsiz dedi doktor. 10 gün sonra gün aşırı reglye kadar denedik oldu. 5.ayda falan sanırım hatırlamıyorum

Ben de geç yumurtlayarak hamile kaldım. Döngüm 35 gün. Bazen 40. Pkosluyum. Regliden sonraki 10 gün verimsiz dedi doktor. 10 gün sonra gün aşırı reglye kadar denedik oldu. 5.ayda falan sanırım hatırlamıyorsa
Yaa çok sağol canım . Yumurtlama testi ile denedik bir kaç aydır olmayınca çok kötü hissediyorum :KK43: takviye birşeyler kullandınız mı

Yaa çok sağol canım . Yumurtlama testi ile denedik bir kaç aydır olmayınca çok kötü hissediyorum :KK43: takviye birşeyler kullandınız mı
Yani etkisi oldu mu bilmiyorum ama pikos assos kullandım hamile kalmadan önce 2 ay düzenli. Bıraktım. 1 ay sonra kaldım. Bir de beslenmeme çok dikkat ettim 7 kilo fazlam vardı onu verdim.

X