Geçecek mi bu yaşadıklarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gulten0g

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
51
-32
30
Merhabalar arkadaşlar biz iki kız kardeş aynı evde gelindik. Benim eşimle evliyim güzel gitsede bir gün kardeşim ve eşi kavga etmişler zaten sürekli olurdu eşinin ailesi yüzünden cunki çok karşırlardi eşide uymaya akildı yatak odasina kadar anlatırdi ailesine o derece düşünün yani ensonki olayda eşimde dahilde oldu kardeşini tuttu babam ortayı bulmaya çalıştıkça yok esim iyide dolduruyo kardeşini olmaz boşansınlar diye en son artık öyle bi dereceye geldi ki babama bile vurdu esim daha sonra esim beni bıraktı gitti orda daha sonra ben evime gittim esim geldi annesigilden bi geldi üzerime yürüyo bundan sonra ailenden biri bu eve gelemez sende ole kafana estimi gidemezsin çocuğu da göremezler dedim seninkinlerde gelicek ohalde ona sen karışamazsın dedi kolumda tutup evden atmaya çalıştı ondan sonra ben gittim buna uzaklastirma aldırdım aradan 1 hafta geçti bosanma celbi geldi gerekcesinde babamla kavga edince vurunca ben onun arkasında durmamışım daha sonra aradan 3 ay geçti ben kızım için görüştüm dedimki bak yanlış yapiyosun bizim evimizde sorun yokken sen olaylara kendini kattın ben evime geldim bunca şeye rağmen sen bana bir ton şart koştun diye çocuğuna hicmi acımıysn dedim onuda göstermesem gösterme o beni büyüyünce bulur dedi ve olayın üzerinden 1 sene geçti şimdi yazmışkı evine gel seni çocuk için affediyorum diye bende dedim eğer çok yuvanı kurtarmak ve çocuğunu düşünüysn gel babamın elini op musadesini al dedim ve cevap su ben haklıyım seni hayatta gelip o şekilde alma biyere gelirsin arabayla alır geçerim diyo dünya yıkılsa öyle olmazmış ama daha sonra gider geliriz diyo şimdi ben bunca şeye rağmen babama vurmuş kardeşimi hamileyken sokağa atıp ve babasının evinde çocuğuyla kalmış ve birkere sormamışlar ben bunları turuma yedirip gidecekmisim fakat o bir gelip düzgünce babamın elini opüpte götüremezmiş simdi kafamın ici kıyamet ne yapmaliyim kızım acaba ilerde anne neden gitmedin der mi diyede düşünmeden edemiyorum uzun oldu affola
Ve 2. evliligimde hayal kırıklığı boşanıyoruz.Benimde hayatım yoluma girecekmi neden hep herşey benim başıma geliyo çok yoruldum herşeyden ne kadar uğraşamasa hiç bisey istediğim gibi olmuyor.Ne zaman güneş benim içinde doğacak.

Uzman yardımı almanızı tavsiye ederim. Bir yerde bir şemanızı devam ettiriyorsunuz belki anneden belki babadan gelen, bu da hayatınızı etkiliyor. Bir yerde çocuklarınız da sizle aynı kaderi yaşayacak maalesef. Kendiniz için uzman yardımı alacak gücü bulamıyorsanız çocuklarınız için alın lütfen.

Hayır 1 yıldır devam ediyor dava 2. evliligim zaten şimdiki
Anladım. Kac yaşındasiniz? Eğitiminiz ne bilmiyorum ama belki bir işe baslasaniz aileniz çocuklarıniza bakarsa tabii kafanız dağılır biraz.
Hayat malesef her zaman istediğimiz gibi olmuyor.Ama üzülmek de olani değiştirmiyor.Konumu okursaniz ben de yeni boşandım.Cok ağır şeyler yasadim ve yaşıyorum.
Allah a havale ettim canımı yakan herkesi.Kızım için direniyorum.Ve ona güzel mutlu bir hayat verebilmek için uğraşıyorum.Allah büyük.

Ve 2. evliligimde hayal kırıklığı boşanıyoruz.Benimde hayatım yoluma girecekmi neden hep herşey benim başıma geliyo çok yoruldum herşeyden ne kadar uğraşamasa hiç bisey istediğim gibi olmuyor.Ne zaman güneş benim içinde doğacak.
Yapılan yorumları okuyup düşünmek yerine her gün yeni konu açmak yormuyor mu? İnsanlar size fikir veriyor dikkate almayıp yeni konu açıyorsunuz. Yine aynı insanlar okuyacak, aynı insanlar yorum yapacak, yeni konu açınca farklı yorum almayacaksınız.

Aynı konuyla alakalı açtığın 27352726272. Konu ve boşanırsan geçecek işte. Boşan bitsin ailen çocuklarınla kız kardeşin ve babanla sakince huzurlu bi hayat kurun kendinize gezin tozun çocuklarınıza bakın birlik olup. Koca koca diye valla başa gelmeyen kalmamış. Boşa boşa kaaaç

Eşiniz sizi, çekirdek ailesini benimsemiş olsaydı olayları yuvasına sıçratmazdı. Sizi benimsemediyse bu olayda olmasa başka olayda zaten patlak verirdi. Siz bundan sonra kendinize endekslenin işe girin, paranızı kazanın kızınızla sağlıklı bir aile olun belki ilerleyen zamanda karşınıza sizi mutlu edecek , sizinle mutlu olacak biri de çıkar ama şuan çok erken. Sürekli ihtimalleri düşünüp kendi modunuzu düşürmeyin lütfen.

Yapılan yorumları okuyup düşünmek yerine her gün yeni konu açmak yormuyor mu? İnsanlar size fikir veriyor dikkate almayıp yeni konu açıyorsunuz. Yine aynı insanlar okuyacak, aynı insanlar yorum yapacak, yeni konu açınca farklı yorum almayacaksınız.
İstiyor ki gocana dön diyelim dil dökelim taktik verelim

Anladım. Kac yaşındasiniz? Eğitiminiz ne bilmiyorum ama belki bir işe baslasaniz aileniz çocuklarıniza bakarsa tabii kafanız dağılır biraz.
Hayat malesef her zaman istediğimiz gibi olmuyor.Ama üzülmek de olani değiştirmiyor.Konumu okursaniz ben de yeni boşandım.Cok ağır şeyler yasadim ve yaşıyorum.
Allah a havale ettim canımı yakan herkesi.Kızım için direniyorum.Ve ona güzel mutlu bir hayat verebilmek için uğraşıyorum.Allah büyük.
Tşk edrim.Ben sizin konunuzu bulamadım baktımda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X