Saç Rengi ve Saç Boyama Geçici saç boyası mucizesi :) (resimli)

rosmanda geçici boyanın köpük olanı gelmiş belki bundan sora ona boyarım hep hem kendi saçıma kavuşurum hemde nekadar uzadığını görürüm :KK70:

Accent bu boya satılıyormu turkıyede konuyu acan arkadas yardımcı olurmusun

rossmanda çeşitleri var baya
şampuan boya var çok renk vermese de 1-2 ton değiştiriyor mesela saçı çok yeşil olanlar bakırını alıp güzel bi sarıya sahip olabilir
köpük var bu 6-7 yıkamada çıkıyo, rengi begenmezseniz ya da erken sıkılırsanız beyaz sabunla hemen çıkıo
krem boyası var accent denemedim garnier denedim ama 2 aya kadar dayanıyor ama kullanan arkadaşım oldu aynı gibi:)

tesekkur ederım bu gercekten cok ısıme yarayacak saclarım sarı ve sadece dugunum ıcın koyu renge boyatacaktım tekrar sarı olmak ısteyecektım bu ısıme cok yarayacak gecıcı boya kullanıcam dugunumde artık cok tesekkur ederım gercekten

ya keske1hafta önce görseydim şu konuyu.. :KK14:

hepinize tesekkurler kızlar, en azındanbundan sonra işime çok yarayacak :KK52:

kızlar benım saçım röfleli bi kere koyu renk yada kızıl yapmak istiyorum.. fakat kendi saçım değpil de röfle olduğu için renk kalıntısı olur mu yada turunculaşır mı sizcee...

bilgilendirin benı nooolurr. gunlerdır bu boyaları araştırıyorumm :KK30:

accent in geçici boya olduğuna inanamıyorum şu an :O ben saçımdaki sarı röfleleri kapatmak için accent çikolata kahvesine boyamıştım bi süre sonra aradaki sarılar tekrar çıkmaya başlamıştı ben de niye aktı ki diyodum ya cahilliğim:KK70::KK70::KK70:

kızlar benım saçım röfleli bi kere koyu renk yada kızıl yapmak istiyorum.. fakat kendi saçım değpil de röfle olduğu için renk kalıntısı olur mu yada turunculaşır mı sizcee...

bilgilendirin benı nooolurr. gunlerdır bu boyaları araştırıyorumm :KK30:

Accent gibi geçici boyalarda öyle bir sorun olmuyormuş diye okudum, tamamen akıyormuş

ama jeans colour tarzı su bazlı boyalar çok açık renk saçlarda kalıntı bırakabiliyor, hafif renk değişimlerine sebep oluyormuş

yine de tüm saçınıza uygulamadan önce, saçınızın görünmeyen bir kısmında denemeniz daha iyi olur.

ben siyahından da kızılından da boyamadan önceki rengine tamamen aynı şekilde geri döndüm.
kalıntı falan asla kalmıyor

yurtdışından arkadaşıma getirtmiştim . ama burada da bulunuyormuş, ben garnierin geçici boyasını kulladım ve sonuç ortada eski saçıma aynı şekilde 1 ayda döndüm.
burada da varmış, yabancı kökenli bi kozmetik markette var, adını buradan yazmam doğru olur mu bilemedim. oradan da şimdi tarçın bakır rengini aldım. onu deniycem bugünlerde. koyu tonlar da var ama o mağazada satılanlar sadece kendi markası olanı. garnierinki. lorealinki falan yok malesef.

canım tam olarak bu boyanın adını söyleyebilirmisin internete yazdım garnier geçici boya diye ama bi sonuç bulamadım acaba artık satılmıyomu?
nerelerde satıldığını biliyorsan söyleyebilirmisin hiçbiyerde bulamadım bende saçımı kumraldan sarıya boyamak istiyorumda cevap yazarsan çok sevinicem

bende denemek istiyorum ama eski haline dönmemesinden korkuyorum. son zamanlarda kullanan birileri var mı acaba

arkadaşım fotolarınıı açamıyorummm :KK43::KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
X