Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Gecmeyen migde agrisi

buse_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2014
116
18
Merhaba kizlar 3 gundur gecmeyen migde agrisi var persembe gunu acile gittim biraz hafiflemisti ama 3 gundur devam adiyor agri ar acima var dokunamiyorum bile sag sirtta agri var safrada tas var ama tahliller sonucu safradan kaynaklanmiyor dedi doktor randevuda bulamiyorum yardimci olurmusunuz evde neler yapmaliyim bitkisel

mide ağrısı için gaviskon şurup var cnm ondan al nöbetçi eczane bulabirsen evde de nane kekik biazda kimyon kaynamış suya 1 tatli kaşığı nane kimyon ve kekikden 1 cay kaşığı ekle 5 dk da öyle kaynatıp demlemeye bırak 10 15 dk sonra limon ve şeker ekleyip iç rahatlatır seni çok geçmiş olsun

mide ağrısı için gaviskon şurup var cnm ondan al nöbetçi eczane bulabirsen evde de nane kekik biazda kimyon kaynamış suya 1 tatli kaşığı nane kimyon ve kekikden 1 cay kaşığı ekle 5 dk da öyle kaynatıp demlemeye bırak 10 15 dk sonra limon ve şeker ekleyip iç rahatlatır seni çok geçmiş olsun
Kimyon mideyi yakıyor bende her ağrıya iyi gelmeyebilir.

Aynı sorun bende de vardı ne yaparsam yapıyım geçmiyordu şiddetle besttem bestoil ürününü tavsiye ederim gerçekten düzenli kullanımda hiç bir ağrı yanma kalmıyor insanın vücüdüna bi rahatlık geliyor istersen bana mesaj atabilirsiniz

Gaviscon mide yanması için ağrıya faydası olmaz
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşaAllah

X