Gelin Evi: Düğünde size ne taktılar?

:KK70:Off bu program nefret ediyorum annem bir defa izliyordu gordum anneme kapa su programi ya baska bir sey mi yok dedim
Oda niye kapiyorsun hayatin gercekleri bunlar yarin obur gun senin misafirlerinde boyle olacak diyor

Bir de evler cok zevksiz ya bu hem bu program icin gecerli hem bu tur instagram face sayfalari falan icin insanin bakarken gozleri yaniyor cocuklugumda hatirliyorum evler daha zevkli dosenirdi
Simdi satafatli olsun abartili olsun diye abuk subuk yatak ortuleri mobilyalar arabin yagi bol bulmasina donuyor olay

aaaa bu programı hiç bilmiyordum.yazık bunları izleyen insanlara ya.hakkatten acıyorum

inan aynısını bende diyorum ama sürekli evde olan ve işi çok olmayan insanalr uğrşacak bi aktiivite olunca sürekli ekran başında oluyor ve de izleyeceği kaliteli proğram olmayınca bu gibi film ve türevlerine dalıyor...

Yaziyi yazan nerde yasiyor acaba cok merak ettim..
Profesyonel fotografciyla kina kiyafetini bile yadirgamis..
Yatak odasindaki kirmizi perdeyi gorunce benim de gozum kanadi o ayri,
ama elestircem diyede ....nu cikarmaya gerek yok..

İlk defa dün denk geldim merak ettim biraz izledm aldıkları aksesuarlara kadar fiyat soruyorlar. En komik kısmı en son gelinlik yada nişanlık giyiyorlar. Evlerinin her tarafını didik didik kurcalıyorlar, herşeyde bir fiyat sormalar aaaa seni iyi kazıklamışlar gibi cümleler, birde hala yatak odalarında o gelinlik gibi örtülerden var bunlar 7-8 aylık evli insanlar kimisi gerçekten zevksiz eleştirilmeyi hak ediyor...

Aaaaa Sizin yüzünüzden bağımlısı olucam bak :)))

Gerçekten komedi filmi gibiydi izlerken iyi güldüm yalnız :))

bu yarışmaya katılsam sıfır puan alırdım kesin:KK53::KK53:
koltugu kaca aldiniz?
ben: 5.000 hepsi komple beyaz esya haric..
onlar:ay cok basiiit...
onlara gidince ben:nekadar bunlar. ?perde 4.000,koltuk 10.000 ben kaliteliyim ...
ben:takilar nerde?
onlar dugun borcuna gitti
ben:aa biz 0 borcla evlendik ..hih...birde kesin yolardim ben saclarini defoluun derdim

koltugu kaca aldiniz?
ben: 5.000 hepsi komple beyaz esya haric..
onlar:ay cok basiiit...
onlara gidince ben:nekadar bunlar. ?perde 4.000,koltuk 10.000 ben kaliteliyim ...
ben:takilar nerde?
onlar dugun borcuna gitti
ben:aa biz 0 borcla evlendik ..hih...birde kesin yolardim ben saclarini defoluun derdim

düğün borcuna gitmedi çünkü yoktu, emanet aldık:KK70::KK70::KK70:

X