Genital bölge temizliği

Ben lazere gittim ve dünyanın en büyük rahatlığıymış he hiç çıkmıyor değil tabi tek tük çıkıyo veya incelmiş şekilde çıkıyo onu da ben ağda yapmayı beceremediğimden e pandemiden kuaföre de gidemediğimden eldivenle alıyorum ay çok şaşırıyodum eldivene inanamıyodum ama çok basitmiş 😄
Buz lazer mi bende başladım azalma oldu ama.bitmedi henüz

Buz lazer mi bende başladım azalma oldu ama.bitmedi henüz
Bitmiyo zaten yani bana merkezdeki kadın %100 asla ama asla hiç kimse biteceğinin garantisini veremez ama %80 azalma bitme oluyo dedi gerçekten doğru bide hormonlarla falan da alakalı diyelim hormonal sıkıntı olanların lazer bittiğinde de aynı şekilde tüylenme kıllanma devam ediyor lazer bana yaramadı diyo kiminin de ciddi azalmalar oluyo bende cidden azalma oldu mesela çok memnun kaldım kontrol seanslarım kaldı ama olsun yine de çok memnunum

Bitmiyo zaten yani bana merkezdeki kadın %100 asla ama asla hiç kimse biteceğinin garantisini veremez ama %80 azalma bitme oluyo dedi gerçekten doğru bide hormonlarla falan da alakalı diyelim hormonal sıkıntı olanların lazer bittiğinde de aynı şekilde tüylenme kıllanma devam ediyor lazer bana yaramadı diyo kiminin de ciddi azalmalar oluyo bende cidden azalma oldu mesela çok memnun kaldım kontrol seanslarım kaldı ama olsun yine de çok memnunum
Bilmiyorum.bakalim yüzde 90 azalma olmazsa da neyleyim öyle lazeri bakıcam.artik

Oraya ağda yaparken vemcaine sprey kullanan var mı arkadaşlar uyuşturduğu için acıyı hissetmiyormuşuz memnun olan var mı hazır elimdeyken denicem

Kesinlikle lazere gidin. %100 bitirmiyor ama en az %50 %80 arasında fayda sağlıyor. Geri kalan da çok geç ve ince çıkıyor. Yılda birkaç kez kontrol için lazere girmek bile büyük rahatlık. Bir daha ağdaya epilatöre bulaşmaktan iyidir.

Peki kızlar beyaz tenli ve az tüylü biri için lazer etkili olur mu dersiniz?

Ağda yaptığımda 1 buçuk 2 aya yakın rahatım
O derece seyrek ve yavaş çıkar.
Aslında zararı olur çok tüylü bir kadın da değilim ne gerek var diyordum ama her daim pürüzsüz vücutları görünce bu kolaylık niye bırakılsın diye düşünmeye başladım.

Peki kızlar beyaz tenli ve az tüylü biri için lazer etkili olur mu dersiniz?

Ağda yaptığımda 1 buçuk 2 aya yakın rahatım
O derece seyrek ve yavaş çıkar.
Aslında zararı olur çok tüylü bir kadın da değilim ne gerek var diyordum ama her daim pürüzsüz vücutları görünce bu kolaylık niye bırakılsın diye düşünmeye başladım.
Senn sanslisin benim fena corona bitsin listede lazer yaptırmak da var

Temizliği diyince ben de hijyen anladım.
Hah dedim biri sormus:KK70:
Çok ufaktim 12 yaş falan bir özel hastaneye mantar enf şikayeti ile gitmiştik.
Doktor bana bebek sabunu ile o bölgeyi yikamami , kurulamami sonra ilaçlarımı uygulamamı soylemisti.
Daha sonra o bölgeye sabun şampuan vs sürülmemeli diye okudum her yerde.
Intim ürünlere de güvenmedim kullanmadım hiç açıkçası .
Siz nelerle sağlıyorsunuz temizliği?
Soru içinde soru alin size:KK70:
Hem başlıkla da uyumlu oldu.
Vajinaya özel duş jelleri var onlardan kullanıyorum.

Ben ağda epilatörcüyüm, tüyler kafasını çıkardı mı takıyorum makineyi 10 dakika, ağdayı da gerekirse adet dönemi sonrası biraz uzamış olduklarında kullanıyorum.
Önyargılılardanım, sıcak bakamadım lazere hiç, yapıp mutlu olanları tebrik ve takdir ediyorum

Lazer yaptırdım özel hastenede; alex makinesi hala rahatım tek tük cıktı ama çok fayda sağladı azaldı en azından. Bu dönem gidemiyorum maalesef. Şimdilik jiletle de alamıyorum cinsel iliskimden dolayı. Ağda yapıyorum azaldığı icin en azından rahatladım.
Vajina temizleme jelim var onu kullanıyorum aloevera şeffaf jel memnunum. Kaşıntım vardı, kaşıntımı durdurdu. Bide kararma için yanlara bol limon sürüp bekletiyorum. Viaxi beyazlatıcı krem sürüyorum üstüne. Arada havalandırıyorum vajinayı, cok sık tekrarlayan mantar sorunum vardı şükür azaldı.

X