Genital İğneli epilasyon

afdodit

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
179
116
22
Merhabalar, genital bölgeme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ama çoğu yer yapmıyor. İstanbul’da genital bölgeye iğneli epilasyon yapan önerebileceğiniz yerler var mı? Yazarsanız çok sevinirim.

Merhabalar, genital bölgeme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ama çoğu yer yapmıyor. İstanbul’da genital bölgeye iğneli epilasyon yapan önerebileceğiniz yerler var mı? Yazarsanız çok sevinirim
Merhaba ben 7 yıl önce başladım bu maceraya İstanbul da neredesiniz bilmiyorum ama keisnlikle handan ablaya gitmelisiniz uyuştururken çok dikkatli canın yanmasın diye elinden geleni yapıyor çok minnoştur kendisi şuan Maltepe de haftaya gidicem yanına valla ben kurtuldum kendime verdiğim en büyük ödül bu arada tüm vücut yaptırdım sayılır yüzde dikkatli olmak gerek onun dışında bir sorun yok sorun varsa cevaplarım

Merhaba ben 7 yıl önce başladım bu maceraya İstanbul da neredesiniz bilmiyorum ama keisnlikle handan ablaya gitmelisiniz uyuştururken çok dikkatli canın yanmasın diye elinden geleni yapıyor çok minnoştur kendisi şuan Maltepe de haftaya gidicem yanına valla ben kurtuldum kendime verdiğim en büyük ödül bu arada tüm vücut yaptırdım sayılır yüzde dikkatli olmak gerek onun dışında bir sorun yok sorun varsa cevaplarım
Tam adı soyadı nedir acaba? Benim de tüm yüz bölgemde, sırtımda ve göbek göğüs bölgemde siyah, yoğun kıllar var, bunlar için çözümün iğneli epilasyon oldugu söyleniyor ama insan yine de emin olamıyor. Siz kesin sonuc aldınız mı? Ne kadar süre devam ettiniz? Ben de Istanbul'da yaptırmayı düşünüyorum

X