Gerçekten kötü hissediyorum

mit

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2022
34
0
24
Arkadaşlar selam. Ben 22 yaşındayım ve 5 yıllık bir ilişkim var. Ailem muhafazakar olduğundan sadece annem biliyor (25) ve tanışıyorlarda sevgilimle annem seviyor da kişilik olarak sevgilimi. Konuya giriyorum şimdi olay şu, yani bu normal bir şey sevgilimle wp den bazen cinsel içerikli konuşuyoruz. Geçen çok da dibine vurmuştuk bu konuşmanın inat ya. Hani baya utanılcak cinsten anladınız. Ablam bunu bir kere daha yapmıştı. Benım wpyi bi yerde acık yakalıyor ve sevgilimle olan mesajlarımı okuyor. İlk yaptıgında da tepkı vermiştim o zaman daha küçüktük bunkadar cınsel muhabbetler yoktu tabi. Ama bu sefer okudugunu söylediğinde öyle utandım ki yazdıklarımdan aslında utanması gereken ben değilim o fakat yinede cok utandım okumus olmasından. Wp laptopta acık kalmış ve öylesine okuyordum karşıma bunların cıkacagını tahmin edemedim sonra birden okumus bulundum dedi. Çok sinirlendim. Bana söyleme nedeni de beni uyarmak için. Hani bana gelip böyle böyle bişeyler yaşıyorsun sevgilinle cinsel hayatım oldugunu bilmiyordu(cinsel hayat dediğimde bir kaç kere seviştik) bırde o konusmalarda yanlıs anlıaycagı çok şey vardı benim ilişkiye girdiğimi düşündü muhtemelen. Bu yüzden aile yapımızda belli ayrılırsanız sen çok üzülürsün, erkeklere bişey olmaz olan sana olur bu ailede öğrenseler öldürürler kafasında nasıhat verdi. Normalde bu nsaıhata abladır haklı derim ama o mesajları okuması çok ağırıma gitti. Çünkü hani çok özelimizdi ikimizinde tek benim de değil onu özelini de okudu. Sevgilimede söyledim bunu tabiki anlardınzaten hareketlerimden. Çok sinirlendi ve çok utandı aşırı. Severdi de ablamı ama artık bunu ikinci yapışı ve o da kötü oldu. Çünkü suan o da kocaman biri artık. Gercekten içimden atamıyorum bu yaptığını. Ve bilir bundan ne kadar nefret ettiğimi, çünkü bir arkadasımda bana bunu yapmıştı ve hayatımdan cıkarttım anında. Hatalıyım okudugum için ama bu kadar ileri gitme diye bit sürü konustu o konusurken utancımdan gerçekten kötü oldum. Zaten aile baskısından dolayı psıkoljım zaten baskıdaydı ablam yisğndenudaha da kötü oldu. Ki ablam öyle aşırı sert biri değildir gidio anneme söyleme vsvs givi değil ama bu yaptığı sizce doğru olabilir mi ya? Çok hadsizlik bence . Ve çok utandık sevgilimde öğrenince bi gün konusmadık ikimşzde çok tuhaf olduk yani mahrem olan bileyi en ince detayına kadar ablanızın okudugunu düşünün. Abla diye bunu yapmaya hakkı var mı ya? İlişkim sekteye uğradı bir daha asla öyle şeyler konusamayacak duruma geldik ikimizde. Tamam onu da anlıyorum ilişkiye girdiğimi düşünüp birileri yakalarsa senın basın yanar erkeklere guvenılmez falan dedi belki görünce tutamadı kendını uyarmak istedi. Ama zaten bunu bana arada sureklı hatırlatırdı. Kendısının de sevgilisi yok olsa yerınde duramayan bın tıp sürekli gezer tozar illaki tatile gider bende o zaman ona bu baskıyı kuracağım. Onu da biri illaki utandırır. Şuan yüzüne bakasım gelmiyo. Hani gördün bişeyker insan çıkar kapatır. Gelip bişiler gördüm ama okumadım merak etme yinede uyarmak istedim dese yına basımın ustunde yeri var. Resmen ince ince her boku konustugum yerkeri okumuş. Öyle düşünün neden ya neden bi insan. Ya ben okusam tamam mı görsem tamam bende uyarmak isterşm gidip yüzüne demem en azından öylesine aklıma gelmşş gibi söylerim bi şekilde. Sevişmek suç mu ya hemde hani kötü oldugu için değil de örnek amaclı veriyorum hani sürekli sevgili değişşem hepsiyle buntarz olan bi kız olsam bizim aileye fazla derim hani okey ama sevgilim ilk sevgilim hayatımda siz düşünün ve 5 yıl oldu neredeyse. Baya yinede güvenme erkek milleti belki başkasına gönlün kayıcak ilerde daha gencsın hemen birine bu kadar iplerini bırakma ayrılırsan üzülen sen olursan falan dedi . O sıra utancımdan bunları duymadım bile ama yinede çok yanlış insanın özeli diye bir şeyi var ya gerçekten kötü hissediyorum bu konuda sevgilime karşı da cunku benım hatan acık bıraktım wpyi. Utanmasu gereken biz değiliz bence okuyan kişi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar utanacaktiniz madem wp bilgisayarda nedennacik? Sevgilinize niye soylediniz? Ablanizin okumasi yanlis elbette ama muhfazakarsaniz sizin de yaptiginiz yanlis

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar utanacaktiniz madem wp bilgisayarda nedennacik? Sevgilinize niye soylediniz? Ablanizin okumasi yanlis elbette ama muhfazakarsaniz sizin de yaptiginiz yanlis
Bir sevgilime söylemem lazımdı çünkü anladı zaten iki cinsel hayatımı yaşayıp yaşayamacagımı sormadım farkındaysanız bu ne hadsizlik

Sen olsan okumaz mıydın? Koruma içgüdüsüyle yaklaşmış ablan. İnsan kardeşine ya da evladına müdahale ederken bu onun özeli gözüyle bakamıyor. Erkeğe bir şey olmaz olan kadına olur kafasında biri hiç değilim ama bir şeyi yaparken ileride aklına geldiğinde rahatsız olabileceğin şeyleri yapmazsan daha huzurlu günler yaşarsın 😊

Her şeyi sevgiliye yetiştiriyorsunuz anlardı demişsiniz. Nerden anlayacaktı acaba.
Aynı şeyleri yazıp durmuşsunuz ablanıza bu tepkinizi gösterseydiniz madem.
Ha bir de mahreminiz ya neden ortalıkta açık whatsapp ınız o zaman

Bence sevgiline söylemen çok gereksiz olmuş. Anlardı diyosun da nereden anlayacaktı Allah aşkına? En azından o olsun mahçup olmazdı ablana karşı. Ablanında yaptığı çok yanlış tamam uyarmak istemiş eyvallahta insan belli bir yere kadar okuyup sonra gidişatı anlar zaten. Hepsini okumasına gerek yokmuş yani. Orada sadece senin değil bir başkasınında özeli var sonuçta. Madem böyle bir ablan bar daha öncede yapmış aynını neden Whatsappını açık bırakıyosun ki? Keşke daha dikkatli olsaydın.

Konuyu okumaya üşenenler için özet.

Konu sahibi sevgilisi ile sexting yapmış, ablası wp Webden açıp okumuş. Kız da çok utanmış. Çok utanmış, çok çok utanmış. Yaptığı ayıp değil mi diye soruyor

O kadar çok utandım kelimesi okudum ki baygınlık geldi, ne kadar uyandığını hissettim tamam 😂😂😅

Azıcık gözünüz açık olsun, whatsapp açık unutacak kadar rahatsan, çekinecek hiçbir şeyinin olmaması lazım 😂

Ablanızın yaptığı basbayağı terbiyesizlik. (Konunun hepsini okuyamadım) sert bir tepki verin o da utansın

X