Çene Estetiği Gıdı liposuction yaptirip agzında kayma olan var mı?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Selam ...20 gun once bende vazer gidi lipo oldum .ama agzimda feci bir sekilde kayma var. Dehsete dustum dr.bunun gecici bir durum oldugunu soyluyor. Ama bir surede vermiyor..anlayacaginiz moralim cok cok kotu..sizinki de yavas tavas mi iyilesti..6 ay oldukca uzun bir sure .. Allahim banada kolaylik versin..acaba o donemden kalma foto nuz varmi . Bana atabilitmisiniz

Bendr 20 gun once oldum ..gidi yag aldirdim vaser lipo yani...ama ag,im saga kayiyor..gulerken cok cok belirgin...konusurkende hissediyorum. Cok panikteyim..dr.gecicj diyor ama ben cok endisrliyim...sizinki ne kadar surede iyilesti..agzimi tam actigimda yamuk..ornegjn dislerimi gosyermek isyedigimde bif taraf kapali acilmiyor..felcli gibi oldum..lutfen bana bi cevap yazarmisiniz

Ben de yakında bu operasyonu olmayı düşünüyorum ve okuduklarımdan korktum açıkçası

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Selam ...20 gun once bende vazer gidi lipo oldum .ama agzimda feci bir sekilde kayma var. Dehsete dustum dr.bunun gecici bir durum oldugunu soyluyor. Ama bir surede vermiyor..anlayacaginiz moralim cok cok kotu..sizinki de yavas tavas mi iyilesti..6 ay oldukca uzun bir sure .. Allahim banada kolaylik versin..acaba o donemden kalma foto nuz varmi . Bana atabilitmisiniz
Merhaba geçti mi?

X