giriş müziginde acil yardım lütfennnnn.........

C

cano_83

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cano_83
slm arkadaşlar!!!!!!!!!!

ya kafam cok karışık haftalardır bakınıyorum ne olsun diye giriş müzik ve peşinden ilk dans ama karasızım.............

bizim düğün düğün salonunda olcak ve nikahda olcak ..........

salona giriş cok kısa oldugu icin bilmiyorum ya aslında funfun diye bir parca var cok hoş ama bugün annem dinlettim diyorki o ne öyle kilise müzigi gibi:umursamaz: morelim bozludu aslında öylede degilÇok üzgünüm çoook

bizim burda düğünler genelikle şöyle gelin damat gelince davul zurna ile karşılıyorlar ama ben o taraftarlardan degilim istemiyorum acıkcası hep aynı hep aynı birde millet toplanıyor girişde ıyyyyyyy şöyle birden girelim istiyorum kimse toplanmadan.
ben güzel bir parca ile girmeyi cok istiyorum türkce olsun ama yabancı degil ama dedigim gibi salon girişi cok kısa ve girdikten sonra duvagım acılacak peşinede ilk dans ...
lütfen yardımıcı olun ne olur offfffffffff yaaaaaaaaaaaadelikafadulden

• Konu Sahibi cano_83
canım böyle şeyleri annene değil arkadaşlarına sorsan daha iyi olur. onlara kalsa yüksk yüksek tepeleri isterler.bence fun fun gayet iyi

• Konu Sahibi cano_83
evet öylede ama annemleride kırmak istemiyorum gerci bu bizim düğün ve bunuda biz belirleyemessek demi yani ama işte diyo millet ne der

• Konu Sahibi cano_83
Canım benım gırıŞ Şarkım kıraÇın endamınn yeterrrrrr gÖzlerınnn yeterrrrr uĞramasınnn sanaaa ne hÜzÜn nede kederrrrrrr Şarkısı Çalıyoduuu....
Herkez bayılmıŞtıııı...
Sonrada dÜĞÜn mÜzıĞımızle dansa baŞladıkkk...
Ama gırıŞ Şarkısı bu olabılır. Şahsen Çok beĞenılmıŞtı...

• Konu Sahibi cano_83
evet oda hoşuma gidiyor ........... ama degişik birşey olsun diyorum ama bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…