Müzik Dersleri Gitarımla başım dertte

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.205
193
bende gıtara merak sardım aldım klasık gıtar ama oylece duruyo ltfn bılenler yardım etsın bana...

Orda ööölece duruyorsa hiçbi şekilde öğrenemezsin. Kendine iyi bi hoca bul. Azimle çalış. Günde en az 4 saatini ayır. 1 yıl içinde iyi bi seviyeye gelirsin 2 yıl içinde oldukça iyi olursun. Bulduğun hoca sana güzel bi nota eğitimi versin, müziği sevsin, seni teşvik etsin. Bi tane metronom al ritm tutarken sana yardımcı olur. Ama her halükarda bir an önce başla.

benim gitar hocam günde 15 dk. nı ayırsan yeter diyo:)
tabi verilen ödevleride günü gününe çalışmak kaydıyla
ama bende ihmal ediyorum,
ara vermiştim,şimdi yeniden başlicam

bende gıtara merak sardım aldım klasık gıtar ama oylece duruyo ltfn bılenler yardım etsın bana...

aynı ben:teselli: 3 yıl önce aldıgım gitarımla 3 şarkı ileriye gitmedim sonra da kardeşim üniversiteyi kazanınca gitarımı da aldı gitti Çanakkale'ye şimdi o ögreniyor.. Onun işine yaradı:içelim: Bana da ögretecek inşallah:bbo:

bende birara hiç merakım olmadığı halde denemeye kalktım bana göre değil ben keman için doğmuşum. sonuç olarak gitarımı sattım. hevesin varsa biran önce çalışmalara başla. sana göre olup plmadığını anlarsın belkide öylesine bir hevestir benim ki gibi... ne kadar erken başlarsan o kadar iyi olur senin için. isteklerini erteleme... başarılar...:))

ya bende bir hevesle gitar aldım.ama bir türlü başlayamadım.kursuna ha bugün gidicem ha yarın gidicem derken kaç sene geçtiii

ben de klasik gitar çalıyorum eşim ise pratikten çalıyor ne söylenirse hemde anında ...çocuklarımızın hevesi yok diye üzülüyorduk ki 2 side ders almaya başladı ve çokda iyi gidiyor...kızım akor basıyor ve klasikde çalıyor oğlum ise elektro gitar ve akor basıyor...bazan birarada çalıyorlar işte o zman tam süper oluyor :)))

ben de klasik gitar çalıyorum eşim ise pratikten çalıyor ne söylenirse hemde anında ...çocuklarımızın hevesi yok diye üzülüyorduk ki 2 side ders almaya başladı ve çokda iyi gidiyor...kızım akor basıyor ve klasikde çalıyor oğlum ise elektro gitar ve akor basıyor...bazan birarada çalıyorlar işte o zman tam süper oluyor :)))

oha aileye bak yakında grup konserde verirsiniz siz..
ben bateriyi seviyom klasik gitar çok romantik kalıyo ben daha ormantiğim ne yapam

X