Giyim önerisi

hennur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2023
18
5
36
Merhabalar ,
En yakın kız arkadaşımın düğünü olacak bu yaza ama eşimle birlikte ne giymem gerek henüz karar veremedim şimdiden arayış içine girdim.yardimci olabilir misiniz ? Spor + klasik tarz ne olabilir? Önereceğiniz mağazalar varsa fikir açısından sormak istedim ayrıca uzun bir yolculuk olacak düğün yeri o yüzden fikrinize ihtiyacım var Ben tesettürlüyum ama aşırı klasikci olmak istemiyorum en azından eşimle uyumlu olmak için spor klasik tarzda birşey ne olabilir acaba yada farklı öneriniz nedir ?

Tesettur kiyafetten anlamiyorum pek ama yaza daha çok var.
Ocak ayındayiz, yazlik yeni sezon cikinca bakardim ben olsam. Özel dikim vs yaptirmayacaksaniz.

Şu an sadece fikir almak istiyorum o yüzden konu açtım çünkü fırsatım olmayabilir kpss çalışıyorum ama kafamda bir şey oluşturursam kıyafet bakmak daha kolay olur.Bilsen de bir bilene sor demişler ben de istişare etmek istedim

Aynı rengin eşiniz gömleğini sizde pantolon giyiyorsaniz aynı rengin tunigini giyebilirsiniz ben çok beğeniyorum öyle giyinen ciftleri
Pinterestte sevgili dugun kombinleri yazdim cok guzel ornekler var

düğünün nerde olduguna göre değişir. Nasıl bir mekan yemekli mi kokteyl gibi mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…