glutensiz hemsire arkadas için dua okuyoruz suan doğumda kendisi

Selamun aleykum hayırlı akşamlar herkese
Rabbim ebeden razı olsun hepinizden
Nabzım 150 ile saat 16da doğum yaptım, kalp krizinden son anda döndüm. Dualarınız sayesinde olduğunu düşünüyorum. Elhamdulillah böyle bir gruba dahil olduğum için. İyi ki varsınız 🌹
çok şükür iyisin Rabbime şükür

Geçmiş olsun kızınla sağlıklı çok ama çok güzel ömrünüz olsun bol şans huzur mutluluk getirsin kizin

Yaşi uzun ömrü güzel olsun 🧿🧿🧿🥰🥰🥰♥️♥️😇🌹🌷

çok şükür iyisin Rabbime şükür

Geçmiş olsun kızınla sağlıklı çok ama çok güzel ömrünüz olsun bol şans huzur mutluluk getirsin kizin

Yaşi uzun ömrü güzel olsun 🧿🧿🧿🥰🥰🥰♥️♥️😇🌹🌷
Elhamdulillah 🤲🏻
Allah razı olsun çok teşekkür ederim, Benim için istediklerinizi Rabbim önce sizin hakkınızda kabul etsin 🤲🏻😊🌹
2900 gr, 51 cm. Minnoş bir kız geldi hanemize elhamdulillah. Bebek kokusu diyorlar ya gerçekten misler gibi kokuyordu yavrum üstü başı kan, vücut sıvısı vs olmasına rağmen. 🥰 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaallah 🤲🏻🤲🏻

Nabzım 150 ile saat 16da doğum yaptım, kalp krizinden son anda döndüm. Dualarınız sayesinde olduğunu düşünüyorum. Elhamdulillah böyle bir gruba dahil olduğum için. İyi ki varsınız 🌹
Sağlıkla bereketle büyütmek nasip olsun. Hayırlı olsun inşallah

Elhamdulillah 🤲🏻
Allah razı olsun çok teşekkür ederim, Benim için istediklerinizi Rabbim önce sizin hakkınızda kabul etsin 🤲🏻😊🌹
2900 gr, 51 cm. Minnoş bir kız geldi hanemize elhamdulillah. Bebek kokusu diyorlar ya gerçekten misler gibi kokuyordu yavrum üstü başı kan, vücut sıvısı vs olmasına rağmen. 🥰 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaallah 🤲🏻🤲🏻
Maşallah gözünüz aydın 🧿 size de çok geçmiş olsun Rabbim hayırlı evlat eylesin yavrunuzu 🤲🏻

Elhamdulillah 🤲🏻

Oyyy maşallah Allah nazarlardan saklasin 🧿🤲

Tekrar geçmiş oksun bir an evvel hastaneden çıkın ve yuvanızda eşin yavrunla uzun mutlu yollar yaşayın geleceği güzel sağlıklı olsun canım benim geçmiş olsun tekrardan 🌹🌷🌺♥️

Maşaallah sana canım çok şükür çok geçmiş olsun gözün aydın. Sağlıcakla büyüsün inşaallah bizim yerimize de öp kokla bebişiii mis gibi kokuyordur o şimdi oh 💐😍

Çok şükür gözünüz aydın olsun Rabbım sağlıkla hayırla büyütmeyi nasip etsin İnşallah 🤲

Oyyy maşallah Allah nazarlardan saklasin 🧿🤲

Tekrar geçmiş oksun bir an evvel hastaneden çıkın ve yuvanızda eşin yavrunla uzun mutlu yollar yaşayın geleceği güzel sağlıklı olsun canım benim geçmiş olsun tekrardan 🌹🌷🌺♥️
Amin, Allah razı olsun 🥰🤲🏻💕🌹

X