Piercing, Hızma Göbek piercing geçmeyen kızarıklık

ncfdre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
21
7
34
Merhaba,
Göbeğime bir ay önce piercing yaptırdım, başta normaldi sterimar kullanıyordum sonra bir ara bi de fucidin süreyim mikrop kapma gibi bir durumla karşılaşmıyım baştan önlem alayım dedim ve iki gün sürdüm delimden iki hafta sonra falan.. üst delikte bir kızarıklık oluştu ve geçmedi..ara ara sterimar kullandim ara ara sadece temizledim hiçbirşey kullanmadım ama geçmedi bir iki defa terramycin sürdüm o da fayda etmedi..tragus piercingime denize girmek cok iyi gelmisti bunda o da bi etki etmedi..deldirdigimden beri bi acı, ağrı vs hiç olmadı..şuanda da bi yere takıldığında bile bi acı yok orda olduğunu hissetmiyorum bile ama o kızarıklık hiç geçmiyor..bunu yaşayan ve bir önerisi olan var mı?

Şuan nasıl peki canım benim kızarıklık var 2haftadir geçmedi hiç ve iltihapta var sanırım düzenli temizliyorum ama sen neler yaşadın

Merabalar bende 2 hafta once yaptırdım gobegime ve kızarıklık var hafif acıyor. Neler kullanıyorsunuz ve bu kziariklik ne kadar sürer bilenler tecrübe edenler aydınlatabilir mi

Bu şekilde..
20200213_205622.jpg

X