Gögüs büyütücü krem yada özel yağlar var mıdır ?

semirra87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
553
183
Gögüs büyütücü krem yada özel yağlar var mıdır ? Bunu gercekten cok merak edıyorum ama işe yarar ve denenmiş bir şey olmasını isterim ?

Bende takip edeyim bu konuyu bomb size diye bi serum aldım ama hiç işe yaramıcak sanırim

bılemıyorum ama sanırım krem ve masaj oda gecıcıc surelık oradakı yag tabakasının oncelıklı olarak artması lazım bence.

bılemıyorum ama sanırım krem ve masaj oda gecıcıc surelık oradakı yag tabakasının oncelıklı olarak artması lazım bence.
Yağ artsın diye kilo almayıda göze aldım 58 kilodan 61e çıktım tüm yağlar göbeğe birikti orası hala aynı😭😭😭😭😭😭😭

Yağ artsın diye kilo almayıda göze aldım 58 kilodan 61e çıktım tüm yağlar göbeğe birikti orası hala aynı😭😭😭😭😭😭😭
ben 45den 57 kiloya çıktım göğüsler tamamen aynı kaldı, 45kiloyken göğüslerin çok büyük diyolardı meğer belim bacaklar vs. ince olduğu için büyük görünüyormuş :)

Merhaba, bende günlerdir araştırıyorum bu konuyo ve rezene çayı içmeye başladım her gün akşam bir büyük kupa içiyorum ve akşamları yatmadan lavanta yağı ile masaj yapıyorum. 4 gün oldu şu an göğüslerimde şişlik var. Eskisine göre daha dolgunlar fakat boyutunda bir değişme yok 75a südyeni dolduramıyordum şu an doldurabiliyorum fakat devamında nasıl etki eder bilmiyorum. Gerçekten etki alırsam mutlaka yazarım.

ınternette bı yerde okudum . boyle kremdı haptı ılac olan ya da bıtkısel dahı olsa hormonlara etkısı olan bıseyın gelecekte kanser edıcegıne dair baya korktum. umutlanmıstım olumlu yorumları okuyup aslında... bı arastırın ya da doktora danısın oyle kullanın derım ben.

X