Göğüs hassasiyeti yaşadınız mı lütfen cevap verin annişler💓

elifaykkc

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
17
2
28
Sorum hamile değilken de adet döneminden önce göğüs hassasiyeti yaşayan kadınlara. Hamilelikten önce adet dönemi gelmeden göğüs hassasiyeti yaşıyordunuz bu dönem hamile kaldığınızda nasıl ilerledi adetten önce göğüs ağrısı yaşadınız mı yoksa ağrı sızı hassasiyet yaşamadan mı ilerledi süreç?

Ben reglden once hafif hissederken hamile kaldigim ay aşırı hassasiyet olmustu kendi kolum degse acidan gozum yasariyordu.

Ben reglden once hafif hissederken hamile kaldigim ay aşırı hassasiyet olmustu kendi kolum degse acidan gozum yasariyordu.
Ben gögüs ağrısı yaşadığımda adet olacağımı düşündüğüm için moralim bozuluyor aylardır :KK43: yani yaşamamak gerekir diye düşünüyorum

adette yaşanandan daha yüksek bir hassasiyet yaşadım. sütyen atlet filan değdiğinde bile acıyordu uçları yanıyordu. normalde adetkende hassasiyetim olur ama bu daha fazlaydı

Benimde her ay yumurtlama olduktan hemn sonra başlar ucu altı acır genelde bu ay da aynısi oldu bekliyorum bklm birde kuruluk olur akıntı gelmez ama 2 3 gündür Beyaz akıntım geliyor bı tek bu farklı geçen aylara bakarak insallh vardır rabbim tüm isteyenlere versin hayırlı evlat

adette yaşanandan daha yüksek bir hassasiyet yaşadım. sütyen atlet filan değdiğinde bile acıyordu uçları yanıyordu. normalde adetkende hassasiyetim olur ama bu daha fazlaydı
Benimde şuan öyle örneğin et doğruyordum az önce böyle bıçağı git gel yaparken sallanırsın ya öyle olunca sütyen değiyordu ağrıyı hissediyordum çok fazla ama bu aşırı hassasiyet dün başladı Salı günü regl olmam lazım yani 3 gün kala başladı. Regl için fazla geldi de bana bilemedim. Birde şey soracağım benim tek göğüste çok ağrı var sağ göğüste sizde de öyle miydi

Adet olmadan 2 gun once gogus agrisi baslardi ama yanlardan bi agri adet olunca gecerdi. Hamile kaldigimda yumurtlamadan itibaren gogus ucunda hassasiyet kasinti yasadim adet gunune dogru daha hassaslasti farki oydu. Adet olcakken goguslerim yanlardan agrir agirlasirdi. Hamile kaldigimda gogus ucumdan basladi halada var 🤦🏻‍♀️

Ben normalde adete 1 hafta kala göğüs ağrısı yaşamaya baslardim hamile kaldığım ay yumurtlama döneminden itibaren ağrım oldu ilginç bir şekilde. Su an 10 haftalık oldu ve göğüs uclarim kıyafet bile sürtse acıyor, çok rahatsiz edici 😒 uzun süre hareket etmeyince ilk hareketimle ağrı da oluyor

Peki bende regl döneminde hiç göğüs hassasiyeti olmaması ve şuan olması hamileliğin belirtisimi acaba daha yumurtlama döneminden bir gün önce ve yumurtlama döneminde birleşme yaşadım daha regl dönemine 6 gün var

Benimde şuan öyle örneğin et doğruyordum az önce böyle bıçağı git gel yaparken sallanırsın ya öyle olunca sütyen değiyordu ağrıyı hissediyordum çok fazla ama bu aşırı hassasiyet dün başladı Salı günü regl olmam lazım yani 3 gün kala başladı. Regl için fazla geldi de bana bilemedim. Birde şey soracağım benim tek göğüste çok ağrı var sağ göğüste sizde de öyle miydi
benimde sol göğüsüm daha çok ağrımıştı ve şişmişti. bilmiyorum bu bir belirtimi

X