Göğüs küçültme sonrası iz keloid

yellowclaw

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2015
81
18
2 yıl oluyor göğüs küçültme ameliyatı oldum ama izler karardı şişti keloid oluştu hiç bir şekilde geçmiyor her geçen gün şişiyor sanki başına gelen varmı nasıl bi yol izlemeliyim doktor resmen kabul etmiyor steroid önermişti ama öyle düzelebilecek birşey değil tekrar ameliyatla düzelirmi? Yok

Bende aynı durumdan muzdaribim. Doktor hatası mı benden kaynaklı mı çözemedim. Sezeryan kesimde böyle birşey oluşmadı ama meme dikişlerim çok fazla büyüdü. Yanıyor ve kaşınıyor. Ben tekrardan ameliyat olacağım nasipse. Ameliyat sonrası dikişleriniz alınmışmıydı?

Bende aynı durumdan muzdaribim. Doktor hatası mı benden kaynaklı mı çözemedim. Sezeryan kesimde böyle birşey oluşmadı ama meme dikişlerim çok fazla büyüdü. Yanıyor ve kaşınıyor. Ben tekrardan ameliyat olacağım nasipse. Ameliyat sonrası dikişleriniz alınmışmıydı?
merhaba skar revizyonu mu olacaksınız

Yeni görüyorum yorumunuzu dikişler kendi eridi siz tekrar ameliyat oldunuzmu

X