Güneş Kremleri goguslerime acilll cozummm yardım edin kızlar

Güneş kremleri, bronzlaşma

pinarege09

kavanoz boyama
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2014
48
11
hekese slm niye yeni konu actım bılmıyorum ama tum yazılanları okudum ama kafam cok karıstı ben tam ergen donemınde yanı 16 yasımda rejım yaptım ve 25 kg verdim o zaman buyuk olan goguslerim pırt sondu. bugune kadarda hıc takılmadım ama simdi resmen saplantı oldu takıntı oldu cunku gogus bedenım 75 bıle degıl sutyen 75 takıyorum ama ıcını bılem doldurmuyor en 75 yani. evlıyım ve bır cocugum var kilo verdıkcede ıyıce sönuyor. esım takıntı yapmamamı soylesede arastırmadıgım sey kalmadı cunku bu yasta boyleyse 40 da gobegıme degecek sarkacak bu arada 33 yasındayım.estetık malum cok pahalı yaptıramam. bugun cılek yagı aldım ve bırde corek otu yarında serbetcı otu gelecekmıs aktara ama daha yapmadan nedense pek ınancım yok.. yardım edin lutfen % 100 buyuten bir formul yokmu?????

%100 büyüme diye bir şey malesef yok.ama elinden geldiğince durumu iyileştirmeye çalışmak diye bir şey var.
öncelikle diyetler-kilo alıp vermeler buna neden oluyor,ben de bununla çok savaşıyorum.
internette çok araştırıyorum ve genellikle rastladıklarım;

soğuk su masajı
yüzme
diyette protein ağırlıklı beslenme(böylece kas kaybetmeyi en aza indirme)
çeşitli bitki çayları (rezene-adaçayı-ısırgan otu-şerbetçiotu)
göğüs masajı(çeşitli bitki yağları ile)

en çok bunlara rastladım..ama çok meşakkatli ve kesin sonuç verecek şeyler değil..
kişiye göre de değişiyor anladığım kadarıyla..ama büyütmese bile, şu an olduğundan daha dik-diri olmasını falan sağlayabilir.

canım bence hiç büyütmek için uğraşma hem kocan da gerek yok diyormuş.kafana takma.büüyk olunca da bu defa istediğin gibi bluz giyemiyon sırf göğüsler ortaya çıkıyo bu defa çok kötü duruyo.mesela destekli sütyen kullan biraz daha toparlar.

X