Gonalf kullanip yumurtasi buyumeyenler

meyus61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2023
58
8
28
Merhaba hanımlar. Azospermden dolayı tupbebege başladık 5 gün oldu gonalf kullanıyorum bugün kontrole gittim çok yumurtam var ama buyumemisler . Pazartesi tekrar gidicem . Böyle durumla karşılaşan varmi acaba

Merhaba hanımlar. Azospermden dolayı tupbebege başladık 5 gün oldu gonalf kullanıyorum bugün kontrole gittim çok yumurtam var ama buyumemisler . Pazartesi tekrar gidicem . Böyle durumla karşılaşan varmi acaba
Kullandiginiz doz ne ?

Dozajı yukseltmediler mi ? Benimde hic buyumezdi ama 300 gonalf ve yaninda duphaston ile 18 yumurtam buyudu . Hic bi tedavimde buyumezdi yarim bırakılırdı. Doktorunuz dozajı.neden yukseltmedi
Estradiol değerime baktı değerin güzel dedi ama yumurtalar geç cevap verebilir dedi . Degeri yukseltmedi . Siz neden sebeb tedavi oldunuz acaba . İnşallah güzel sonuçlar almissinizdir

Estradiol değerime baktı değerin güzel dedi ama yumurtalar geç cevap verebilir dedi . Degeri yukseltmedi . Siz neden sebeb tedavi oldunuz acaba . İnşallah güzel sonuçlar almissinizdir
Evet guzel sonuc aldim cook şükür darisi basiniza insaAllah. Tup bebek icin dusuk doz baslamis sanki doktorunuz

X