Rüya Yorumları gördüğüm rüyaların tabiri hep ölüm yardım lütfen .

hale-16

Guru
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2008
1.767
83
yaklaşık 10 gündür karmakarışık rüyalar görüyorum internetten tabirlerine baktığım zaman ise tabirleri hep kötü ve ölüm diyo panik atak hastasıyım takıntılı bi insanım çok korkuyorum varmı böyle rüyalar gören .

arkadaşım lütfen internetten araştırma herşeyi.
bakma, sana söylüyorum ama ben de öyleyim.
basit bir baş ağrısı ya da vitamin eksikliğini bile kansere kadar götürüyor internet araştırmaları..
kabuslar gördüğünde korktuğunda oku bol bol. ya da inancın neyse; ona yönelik rahatlatmaya çalış kendini.
elbette malum oluyor olabilir bazı şeyler ama genelde rüyalarımız bizim korkularımız ya da yatmadan yarım saat önce düşündüğümüz şeylerden besleniyor..

çok korkuyorum ya 10 gündür bu şekilde hayır olsun gündüz niyetine rüyamda eski evimizdeyiz hırsız girmiş sadece kıyafetlerimizi almış bi de annem bilet alıyo 2 tane ben eşimden ayrıldım onun memleketine gitçekmişiz sonra diyo aen önden git ben sonra gelcem . bende yok ben yanlız gitmem korkarım diyom aynı zamanda rüyamda tatlı yiyom bal yiyom böyle saçma sapan rüyalar . tabiri ise kötü evden birinin öleceğine delalettir diyo Allah korusun çok korkuyorum . 1 haftadır hel aynı tabirler .

Canım bende şuan senle aynı durumdayım bende yaklaşık olarak 2 aydır gördüğüm bir çok rüyanın yorumunda hep vefatımın geldiği ömrün bittiğine dair tabirler okuyorum korkmamak elde değil 1 buçuk yaşında bir kızım var bana birşey olursa ona napar bensiz daha küçücük diye bazen ağlıyorum onu kokluyorum sanki bir daha göremeyekmişim gibi hep öleceğimi düşünmeye başladım ama bir yandan da inanmıyorum sadece rüya yorumu kesin bilgi değil diyorum ne zaman öleceğimizi bir tek Allah bilir 6 ay önce dedem vefat etti 4 ay öncede babannem beni onlar büyüttüler onların ölümü beni çok etkiledi bazen de diyorum bilinçaltına yerleşti bu yüzden olabilir sen son zamanlarda birşey yaşadın mı seni kötü etkileyecek

Bilinç dışınızdaki ölüme dair korkuların rüyanıza yansımasından kaynaklanıyor olabilir. Panik atak oluşunuz, ölümü düşününce ortaya çıkan kaygı semptomları rüyanıza yansıyor olabilir. Zannımca, panik bozukluk tedavisi olursanız kendinizi daha iyi hissedecek; rüyalarınızın anlamına takılmayan bir duruma geleceksiniz.

Canım bende şuan senle aynı durumdayım bende yaklaşık olarak 2 aydır gördüğüm bir çok rüyanın yorumunda hep vefatımın geldiği ömrün bittiğine dair tabirler okuyorum korkmamak elde değil 1 buçuk yaşında bir kızım var bana birşey olursa ona napar bensiz daha küçücük diye bazen ağlıyorum onu kokluyorum sanki bir daha göremeyekmişim gibi hep öleceğimi düşünmeye başladım ama bir yandan da inanmıyorum sadece rüya yorumu kesin bilgi değil diyorum ne zaman öleceğimizi bir tek Allah bilir 6 ay önce dedem vefat etti 4 ay öncede babannem beni onlar büyüttüler onların ölümü beni çok etkiledi bazen de diyorum bilinçaltına yerleşti bu yüzden olabilir sen son zamanlarda birşey yaşadın mı seni kötü etkileyecek
Şimdi nasılsınız aynı durum bende de var

X