Görümcem nişanlandi ve bana karşı mesafe koydular

bunun boyle oldugunu herkes biliyor zaten, ama bu ulkenin kronik sorunu bu. bunu yasamayan kimse yok gibi bir sey. insanlar kendileri parasını verdigi halde karısan kv var sonucta oglumun evı diye
Örneğin benim kayınvalidem .Benim annemin babamın parasını ödediklerine bile karışır .Başta sesimi çıkarmadım .Sonra bir patladım .Kelimenin tam anlamıyla ağzına ....Ona rağmen hala arada karışır .Huylu huyundan vazgeçmiyor .

parasını veriyorum o zaman ben secerim düsüncesi asırı sacma, o evde kim oturacaksa onlar secer onların evi olacak cunku, parayı veren secer diye bir sey olmamalı o zaman verme parasını, hem destek olma ev kurma adı altında parasını veriyorlar ama kendi istedikleri olsun istiyorlar, yazık degil mi orada yasayacak kisilere o zaman. boyle ikiyüzlülük fırsatcılık görmedim ben ya

Örneğin benim kayınvalidem .Benim annemin babamın parasını ödediklerine bile karışır .Başta sesimi çıkarmadım .Sonra bir patladım .Kelimenin tam anlamıyla ağzına ....Ona rağmen hala arada karışır .Huylu huyundan vazgeçmiyor .
nefret ediyorum oyle insanlardan yaa. oglumun evı nasılsa diye istediklerini yapabileceklerini zannediyorlar. benim babannem de oyle yapmıs anneme vakti zamanında. boyle yapan insanların kızlrı olsa keske kendi kızları da evlenecekleri zaman aynı muamele ile karsılastıgı zaman anlarlar yaptıkları esekligi..

nefret ediyorum oyle insanlardan yaa. oglumun evı nasılsa diye istediklerini yapabileceklerini zannediyorlar. benim babannem de oyle yapmıs anneme vakti zamanında. boyle yapan insanların kızlrı olsa keske kendi kızları da evlenecekleri zaman aynı muamele ile karsılastıgı zaman anlarlar yaptıkları esekligi..
Benim Kayinvalidemin iki tane kizi var .Onları hep kayirir .Onlara mubah bana günah .Biz bir şey alacak olsak ne gerek var der.Pahali bir şey alacağız diye odu kopar .Kızları bir şey alınca kaç senedir yoktu ,bir lafı var öldü elinden öldü elinden yalandan diye diye ölecekler bir gün .

Bu durum genel olarak var bizlerde.
Yani aileler belki hepsi bizim dedigimiz olacak demiyor ama ogluna alirken elleri titriyor, kizlarina isterken dillerinin kemiği olmuyor.
Bu yuzden en iyisi evlenecek insanlarin kendi duzenini kendisinin kurmasi bir şey beklemeden.
Yardim etmek isteyen her sekilde ediyor zaten.

X