Göz kapağı düşüklüğü

Konudan bağımsız ama ben de göz kapağı ameliyatı oldum duştan sonra bantlar çıkmadı kendim mi çıkarmam lazım bilgisi olan var mı

Merhaba kızlar göz kapaklarım çok düşük ve yumuk bu yüzden gözlerim çok küçük ve yorgun gözüküyor nişanımda çok iyi yere makyaj yaptırdım herkesin göz makyajı çok gösterişli güzel oldu benimkisi ise gözlerim küçücük ve kısık oldu:KK43: nişan resimlerimde bile gözlerimin görüntüsü çok kötü çıkmış bazı resimlerde de hiç gözükmüyor bile gözlerim çok üzülüyorum bu duruma. Göz kapağı estetiği olmayı istiyorum fakat tenim esmer ve ufacık bir çizik sert kaşıma iz bırakıyor göz kapaklarımda ameliyat izi kalmasından korkuyorum bide ömrü 5 yıl falanmış kaş kaldırma botoksuyla göz kapağı yukarı kalkar mı deneyen varsa deneyimlerinizi payşırsanız çok sevinirim lütfen bana yardımcı olun kızlar:KK25:
Merhaba selamlar öncelikle linç etmezseniz gerçekten çok sevinirim ama göz kapağı düşüklüğü dediğiniz şey nedir? Yani benim de gözlerim çok büyük değildir ve yumuk sayılabilir, acaba göz kapağı düşüklüğü mu var anlayamadım😀

X