Göztepe Medical Park'tan şikayetçiyim

dr_mrv

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2012
2
0
Bütün forumlara üye olup başımıza gelen korkunç olayı anlatacağım. Ben tıp fakültesi 5. sınıf öğrencisiyim. Hastane yönetiminin gelecekte meslektaşları olacak olan bana ve aileme yaptığı duyarsızlığı burada sizlerle paylaşmak istiyorum.

15 Temmuz pazar günü annem zehirlendi önce başka bir hastanenin acilinde ilk işlem yapıldı sonra yoğun bakımda yer olmadığı için göztepe medical parkın yoğun bakımına sevk edildi. Bu arada ilk mudahaleden itibaren annemin şuuru açıktı. Yoğun bakımda 2 bilekliği çıkartılmış yüzükleri elleri şiş olduğundan çıkartılamamış. Bileklikleriniz imza karşılığında yakınlarınıza teslim edilecek denmiş. Ancak bize verilen bir şey olmadı. Bunun üstüne hastane yönetimi bize kameradan bakılacağını söyledi. Baktıklarında yoğun bakım girişnde bileklikleri gördüklerini ancak kamerayı yaklaştıramadıklarından kesin görüntü alamadıklarını söylediler. Zoom için kameracıyı bekleyeceklerini söylediler ve 15 gündür her aradığımızda henüz gelmedi diyorlar. Annem bileklikleri kolundan çıkaranlarını tanıyacağını söylediği halde karşımıza çıkartmıyolar o geceki nöbetçileri. Resmen umursamıyorlar ya da eğer bu kayıp değil de hırsızlıksa hırsızları koruyorlar.

X