Grupfoni mağduru:(

Konu içeriği nedeniyle "Tüketici şikayetleri" başlığına taşındı.
Konuları lütfen ilgili başlıklara açalım.

kızlar sakın ola inanmayın grupfoniye.Düşünün ya günlerce defalarca arıyorum telefon açılmıyor.Sanki ev telefonu:S Mail atıyorum 10 tane mail attım hiçbirine cvp gelmiyor.Bi taraflarından çıksın inşallah haksız aldıkları paralar..Şikayet var a ilettim işleme alınmış durumdaymış.Tüketici hakları diye bi numara buldum,o da sürekli meşgul niyeki acaba.Ve üstne daha kaymakamlığın şikayeti falan varsa orayada gitmek istiyorum.

Az önce yine ulaştım grupfoniye tekrar anlattım durumu.Bana diyoki; sözleşmeye göre 7 gün içinde iade yapılması gerekiyodu.Ben de ben keyfimden iade etmiyorum,Karşı taraf yoğunuz diye kullandırtmıyor diyorum.neymiş yoğun olabilirlermiş,son güne bırakmışım falan filan.Bende dedim; canım son günlerde kullanmak istiyordu,hem ben 4 gün öncesinden randevu istedim ve 3 farklı güne alternatif sundum,hiç mi bana yer yoktu,sonuçta bende müşteriyim dedim.İadeniz yapılamaz yapacak bişey yok dedi bana.Çok sinirlendim,aldığınız haram paralar her bi yerinizden çıksın inşallah dedim kapadım.:KK47:

kızlar sakın ola inanmayın grupfoniye.Düşünün ya günlerce defalarca arıyorum telefon açılmıyor.Sanki ev telefonu:S Mail atıyorum 10 tane mail attım hiçbirine cvp gelmiyor.Bi taraflarından çıksın inşallah haksız aldıkları paralar..Şikayet var a ilettim işleme alınmış durumdaymış.Tüketici hakları diye bi numara buldum,o da sürekli meşgul niyeki acaba.Ve üstne daha kaymakamlığın şikayeti falan varsa orayada gitmek istiyorum.

canım elinden geldiği yere kadar devam et..araştır bırakma peşini...bu ve bunun gibi firmalar olduğu müddetçe biz daha çook kandırılırız!

Vayy be işe bakın kızlar grupfoniyi dize getirdim.Yok ya bunlar insan deil illaki ben şikayet edilmek istiyorum diyor.:KK4:
Buraya konu açmadan önce nerdeyse 15 gün boyunca hemen hergün mailler attm,telefonlar açtım,maillere cvp gelmiyo zaten,telefonu da çok az düşürebildim ve her defasında yok iadesi olamaz,yok 7 gün içinde iade oluyor,yok güzellik merkezi yoğun olmakta haklıymış,neden son güne bırakmışım.Ben de giderek uslubumu bozmaya başladım ve en sonunda ne var ne yok söylenip kapamıştım.
Konuyu açtığım gün şikayetvar.com a üye olup şikayetimi iletmiştim.Dün önce mail geldi,sorunuz grupfoni ile görüşüldü diye.Sonrasında grupfoni arıyo,kullanamadığım kuponun parasını grupfoni hesabıma atmışlar,süresiz olmak üzere istediğim zaman kullanabileceğim.Buna da razı geldim artık.Tabi bu iade parasını mecburen onlardan kullanacağım ama ne halt olduklarını öğrendim artık,bi daha da yanından geçmem.Bi daha olmayacağı ne malum,Yaptıkları nerdeyse resmen dolandırıcılk çünkü:44:
Sizin de aklınızda bulunsun hangi alışveriş sitesinde olursa olsun sorun yaşarsanız şikayetvar.com a iletin,ne yaptılarda hallettiler bilmiyorum ama çok iyi yaptılar:82: teşekkürler şikayetvar.com :KK8:

Sorma arkadaşım.Ben de kuaförden saç boyama bakım aldım.Ertesi günü gittim işlem kodumla.Koltuğa oturdum istediğim rengi anlattım.Kadın bana o rengi yapmam için açıcı oryal falan kullanmam lazım.Onu da extra ödemen lazım dedi.Çünkü anlaşmamızda açıcı kullanmak yoktu dedi.İyi neyse kullanın madem ücreti ne olucak dedim.Biz açıcı kullanmakla yetinmiyoruz,yok müşterinin saçı önemli,açıcı saçı kırar döker extra bakım da vereceğiz falan 100 lira daha ödersin dedi.Tabi ben şok.O zaman hiç başlamayalım,ne de olsa 1 hafta içinde iade oluyor,kuponu dün aldım,iade edeceğim dedim.Kadın da bana ama siz gelince ben işlemiştim kuponu,şuan işlendi görünüyor dedi.Ben daha da sinirlendim,kullanmadığım kuponu nasıl işler,ama tabi işim görülsün diye sakin olmaya çalışıyorum.O zaman dedim,konuşun grupfoniyle anlatın durumu işlenmediğini ben de iade edeyim dedim.Yok daha önce başlarına gelmiş işlenmiş kuponu grupfoni geri vermiyormuş bilmem ne.Ben de sinirle çıktım ve 7-8 gün boyunca grupfoniyi aradım,dediğiniz gibi tele bakmıyorlar.Baktıklarında da biz size döneceğiz deyip dönmeyecek kadar sorumsuzlar.Bir taraftan da mail attım tabiki cvp ilgilenme falan yok.En sonunda şikayetvar.com a denk geldim.Durumu anlatır mail attım.Keşke daha önce haberim olsaymış şikayetvar.com dan. inanmazsınız grupfoni beni 3 gün sonra aradı ve problemi kaldırdı.
şikayetvar.com kesinlikle ilgileniyor.

benim de fırsatbugün le başım dertte... Sakın alışveriş yapmayın buradan. Telefona çıkıyorlar da ne fayda.. Hep oyalama taktikleri.. İnsan kendini aptal yerine konulmuş gibi hissediyor. Bigudi aldım ürün 17 gündür gelmedi. Şikayet var'a dün yazdım henüz yayınlanmadı. Umarım ilgilenirler. Ben ürün gelsin istiyordum açıkçası ama bakıyorum ki göndermeye niyetleri yok bugün mail attım iptal edin siparişi diye yazdım. Sonuçta ürünü göndermediklerine göre 7 günlük süre işlememiş olabilir. Pazartesi günü tüketici derneğine başvurucam. 3 liralık mal için 5 lira masraf edicem ama yanlarına bırakmıycam.

Sorma arkadaşım.Ben de kuaförden saç boyama bakım aldım.Ertesi günü gittim işlem kodumla.Koltuğa oturdum istediğim rengi anlattım.Kadın bana o rengi yapmam için açıcı oryal falan kullanmam lazım.Onu da extra ödemen lazım dedi.Çünkü anlaşmamızda açıcı kullanmak yoktu dedi.İyi neyse kullanın madem ücreti ne olucak dedim.Biz açıcı kullanmakla yetinmiyoruz,yok müşterinin saçı önemli,açıcı saçı kırar döker extra bakım da vereceğiz falan 100 lira daha ödersin dedi.Tabi ben şok.O zaman hiç başlamayalım,ne de olsa 1 hafta içinde iade oluyor,kuponu dün aldım,iade edeceğim dedim.Kadın da bana ama siz gelince ben işlemiştim kuponu,şuan işlendi görünüyor dedi.Ben daha da sinirlendim,kullanmadığım kuponu nasıl işler,ama tabi işim görülsün diye sakin olmaya çalışıyorum.O zaman dedim,konuşun grupfoniyle anlatın durumu işlenmediğini ben de iade edeyim dedim.Yok daha önce başlarına gelmiş işlenmiş kuponu grupfoni geri vermiyormuş bilmem ne.Ben de sinirle çıktım ve 7-8 gün boyunca grupfoniyi aradım,dediğiniz gibi tele bakmıyorlar.Baktıklarında da biz size döneceğiz deyip dönmeyecek kadar sorumsuzlar.Bir taraftan da mail attım tabiki cvp ilgilenme falan yok.En sonunda şikayetvar.com a denk geldim.Durumu anlatır mail attım.Keşke daha önce haberim olsaymış şikayetvar.com dan. inanmazsınız grupfoni beni 3 gün sonra aradı ve problemi kaldırdı.
şikayetvar.com kesinlikle ilgileniyor.

Ben de kuaför fırsatı almıştım. Kesim, bakım boya fön'dü içeriği. Adam Boyayı hazırladı yarım saat boya durdu başka müşterilere baktı. Sonra boyadı. 20 dk. bekleticem dedi. Yarım saat kafamda kaldı. Saç kesimi istiyor musun dedi. Evet, kısaltmayın uçlarından alın dedim. (Yani fırsatın içinde olan birşeyi ben yapma demediğim sürece yapmak zorundasın) Ben öyle dememişim kurutmaya başladı. Napıyorsunuz kesmiycek misiniz dedim. Kesme dedin ya dedi. Zor zahmet biraz ordan biraz burdan abartısız 2-3 dakikada kesim yaptı. Sonra yine kurutuyor fön çekmeye hazırlıyor. Bakım noldu dedim. Ya ben sana durulanmayan bakım süreyim dedi. Çok bozuldum ama sabrım o kadar taşmıştı ki bi başlasam susmayacaktım. İçimden lanet okuyarak tamam dedim. (Çünkü anladım yapmak istemiyor) Fındık kadar bile olmayan bişey sürdü saçıma saçım zaten kuru hiç sürülmemiş gibi birşey zaten bol sürse de durulanmayan olduğu için fön kafama yapışacak. Neyse berbat bir fönle de beni çıkardı kuaförden bir de kart veriyor çıkarken mutlaka yine gelin diye, içimden "b.. gelirim dedim"... Ama şikayet etmedim aldığım siteye.. Annem için başka bir siteden kuaför fırsatı almıştım. Daha iptal süresi dolmamıştı hemen iptal ettim bunun üzerine. Bu fırsatlara gidilmez dedim. Allahtan hemen kartıma iade ettiler parayı. Şİmdi listesinden ayrıldığım bir fırsat sitesi niye ayrıldınız diye mail atmış onlara da şöyle yazdım "başka bir fırsat sitesi beni dolandırdığı için bütün fırsat sitelerindeki üyeliklerimi iptal ediyorum. İçinizdeki ayrık otlarını temizlemezseniz bu artarak devam edecektir. "diye yazdım...

benim de fırsatbugün le başım dertte... Sakın alışveriş yapmayın buradan. Telefona çıkıyorlar da ne fayda.. Hep oyalama taktikleri.. İnsan kendini aptal yerine konulmuş gibi hissediyor. Bigudi aldım ürün 17 gündür gelmedi. Şikayet var'a dün yazdım henüz yayınlanmadı. Umarım ilgilenirler. Ben ürün gelsin istiyordum açıkçası ama bakıyorum ki göndermeye niyetleri yok bugün mail attım iptal edin siparişi diye yazdım. Sonuçta ürünü göndermediklerine göre 7 günlük süre işlememiş olabilir. Pazartesi günü tüketici derneğine başvurucam. 3 liralık mal için 5 lira masraf edicem ama yanlarına bırakmıycam.

Aklımızda bulunsun cnm.Haklısın.Bunların tek derdi ticaret.Şikaytevar bence ilgilenir,başka birşey yapmana gerek yok.Çünkü genelde 3 gün falan sürüyo geri dönüş.Başka bi arkadaşım şikayet yazdığında ses seda çıkmayınca şikayetinin altına tekrar eklemiş şikayetime çözüm bulunmadı,site beni hala aramadı diye.Yine o mesajın arkasından 3 gün içinde sorun hallolmuş.Önce bekle bakalım.Umarım düzelir.

X