Gülmek isteyen buyursun !

johnnybravo

fevkaladenin fevkindeyim
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
10.088
3
haydar dümen e inanılmaz sorular

Sevgili Hocam, köşenizi okumadan duramıyorum. Posta Gazetesi’ni elime aldığımda manşete bile bakmadan sayfanızı açıyorum. Okudukça yerlere yatıyorum. Hocam yazdıklarınız karşısında hayrete düşüyor, kendimi fazla sıradan buluyorum. Kantarın topunu iyice kaçırdım, yazılarınızın Top 10’larını falan hazırlıyorum. Normal mi? Başkasının müşkülüne hem gülüyor, hem de suçluluk duyuyorum. Gelen sorular kadar, hatta bazen daha çok, sizin cevaplarınıza, yorumlarınıza gülüyorum.
Melekler Mekanı - Haydar Dümen'e EN İNANILMAZ sorular Birkaç soru da benim aklıma geldi lütfen bana da yol gösterin: Şişme bir kadına aşık oldum, acaba çıkma teklif etsem mi? Kız arkadaşımı feysbukta pokeledim, hamile kalmış mıdır? Kızlık zarını diktirsek, düğünde oynarken bozulur mu? Hocam, modern zamanlarda seks bu mudur? Mudur?

1. YÜZÜK VAJİNAMDA KALDI
Haydar Hocam yardım edin. 29 yaşında evli kadınım, önceki gün evde tek başıma mastürbasyon yaptım. Sonra fark ettim yüzüğüm parmağımda değil. Akşam sancı başladı. Eşim ilişki istiyor, ben kaçıyorum. Şimdi ne yapacağım?
CEVAP: Sevgili okurum. kesinlikle vajinada kaldı. Ilık su ile çıkar. Gerekirse sıcak su dolu leğenin içine otur. İçine vazelin sık, biraz ıkın, zıpla, o kendiliğinden düşer. (17 Aralık)
2. PREZERVATİF YERİNE ÇORAP KULLANDIK
Sevgilimle cinsel ilişkiye girdik ama o anda prezervatif bulamayınca çorap kullandık. Yine de hamile kalır mı?
CEVAP: Ne biçim şey bu? Yaşadıklarınız gerçekten tehlikeli ve psikolojik açıdan yıpratıcı. Çoraplarını her gün yıkıyor musun, bari oradan teselli bulayım. Sorduğun soruya ben değil yukarıdaki karışır. Çünkü çorabın gözenekleri fazla. Nasıl bir çoraptı? Yün çorap mı, naylon mu, pamuklu mu?
3. EŞİM KENDİNİNKİNE BENZER BİR ALET GETİRDİ
40 yaşında kadınım. Eşim 15 yıldır Almanya’da çalışıyor ayda-yılda bir görüşüyoruz. Geçen yıl ona dert yanınca, Almanya’dan bana kendininkine benzer bir alet getirdi. Eskiden hareket ediyordu, şimdi etmiyor. Eşime soramıyorum, bunu nasıl tamir ettirebilirim?
CEVAP: Değerli okuyucum bu vibratör konusuna ben sıcak bakıyorum. Kimseye bir zararı olmayan bu tatmin yoluna evet diyorum. Gelelim çalışmamasına. Önce pilini değiştir. Yine çalışmıyorsa miadı dolmuştur. Ola ki Çin malıysa! Eşine yaz, yenisini yollasın.
4. SÜPÜRGENİN SAPI ZARIMI BOZMUŞ MUDUR?
23 yaşında genç kızım. Akşam eve gelirken otobüse bindim. Yer olmadığı için ayaktaydım. Birinin elinde saplı süpürge vardı. Otobüs sallanınca sapı sert bir şekilde cinsel organıma denk geldi. İç çamaşırımda kan vardı. Acaba kızlığım bozulmuş mudur?
CEVAP: Sevgili yavrum, senin süpürge sapını literatürüme ekledim. Süpürge sapıyla olanını ilk defa görüyorum. Korkma, kızlık zarın duruyor. O kanama başka nedendendir.
5. VAJİNAMA RAKI YERLEŞTİRECEKLER
8 yıllık evliyim, çocuğumuz olmuyor. Gitmediğimiz doktor kalmadı, en sonunda bir yaşlı teyze bulduk. 150 çifti çocuk sahibi yapmış. Özel bir iksirle vajinama rakı koyacakmış. 300 lira alıyor. Ne dersiniz?
CEVAP: Yanar, yavrum yanar. Rakıda yüzde 45 alkol var. Sevgili okurum onun aklı var da sizinkisi nerede? Sen kadına şart koş: Sana yok yakmaz derse, önce sende deneyelim, eğer yakmazsa ben sana 500 vereyim de.
6. AYAĞINA BOŞALDIM HAMİLE KALIR MI?
15 yaşında gencim, kız arkadaşımın ayağına boşaldım. İç çamaşırını çekerken spermler bulaştı. İkimiz de çok korkuyoruz, sizce kız arkadaşım hamile kalmış olabilir mi?
CEVAP: Değerli okurum, kızın ayağında ne işin vardı? Her yer bitti de bula bula ayağını mı buldun? Ayak fetişisti misin, yoksa tepişiyor muydunuz? Bakalım daha neler duyacağız. Kızım şimdi sözüm sana: Madem ayağına boşaldı git yıka, sonra giysene kıyafetlerini.
7. ELLERİM MASTÜRBASYONDAN MORARIYOR
Hocam, ben günde 4-5 kez mastürbasyon yapıyorum. Sonrasında ellerimin derisi kupkuru oluyor, morarıyor. Acaba mastürbasyonla mı ilgili?
CEVAP: Yavrum morarmaz mı? Sen böyle gidersen yaşlandığında derin saydamlaşır. Sen söz dinle, elinin de, damarının da ruhunun da rengini bozma. Morartma, mastürbasyonu haftada ikiye indiriver.
8. EVLİLİK YILDÖNÜMÜM İÇİN ZARIMI DİKTİRMEK İSTİYORUM
28 yaşındayım, evliyim. Geçen yıl evlilik yıldönünümüzde kızlık zarımı diktirmiştim. Eşimin çok hoşuna gitmişti. Bu yıl yine istiyor. Bunun bir zararı var mı? En fazla kaç kez yaptırabiliriz?
CEVAP: Sevgili okurum, sen ittir ittir, sonra git diktir. İttir ittir git diktir. O diktirdiğin yer ince bir zar. Kocana ne oluyor? Sen tecrübe tahtası mısın? İleride şımarır vajinayı da darattıralım derse ne yapacaksın?
9. ALTI BARDAK BALLI SÜT İÇİYORUM
Hocam turizm bölgesinde tezgahtarım. Günde 6 bardak ballı süt içiyorum. Güzel müşteri gördüğüm zaman kendimi tuvalete zor atıyorum. Ama kadınlarla ilişkiye giremiyorum. Ne olur bana yardımcı olun
CEVAP: Değerli okurum afiyet olsun be! Delik bi su kabına benzedin, yukarıdan giriyor, aşağıdan çıkıyor. Olan Türkiye’nin ekonomisine oluyor. Tüketiyorsun, üretemiyorsun. Ben ne yapayım be oğlum. Allah herkese akıl fikir versin. Elimizden bir şey gelmiyor.
10. İKİ KEZ KAN GELMEMİŞTİ22 yaşında bir kızım. Erkek arkadaşımla daha önce iki kez ilişkiye girmeme rağmen üçüncü sefer benden bir miktar kan geldi. Bu fiziksel bir sorun mu?
CEVAP: Gitti yavrum gitti, galiba gitti. Kızlık zarın sana veda etti. Cinsel birleşmenin yolu açıldığından sağlık açısından yararlı bir durum. Ama doğayla, toplumun değerleri bazen ters düşüyor. Evlenmeyecekseniz biraz daha dikkat ve önlem!
YILIN EN İNANILMAZ 5 SORUSU
5. Bir arkadaşım fazla mastürbasyonun sağırlığa neden olduğunu söyledi. Haftada 4 yapıyorum, hocam sizce sağır olur muyum?

4. Kendimi tutamayıp sevgilimin yüzüne boşaldım. Kulağına sperm kaçtı. İki gündür duyamıyor, kulak zarı yırtılmış olabilir mi?

3. Cinsel organı limon suyuyla yıkamanın faydalı olduğunu duydum. Daha gergin ve pürüzsüz yapıyormuş. Doğru mu, bir aydınlatın

2. Bizim köyde prezervatif satılmıyor. Oğlanın sünnet düğününden kalan balonları kullanıyoruz. Acaba bir zararı olur mu?

1. Erkek arkadaşımla yeni tanıştık. Bana bir hap verdi ve hamile kalmazsın dedi. Adet görmüyorum. Hamile olma riskim var mı?

NE DERTLER, NE SIKINTILAR VAR
18 yaşında genç kızım, mastürbasyon yapınca sesim kısılıyor.
İlişkiye girmediğim zaman nereye dokunsam elektrik çarpıyor.
Penisim giderek küçülüyor ve inceliyor.
Şu anda 22 santim, cinsel organım gün geçtikçe uzuyor.
Sevgilim bakire, birlikte olacağız ama beni kan tutuyor.
İddia oynuyorum, kazandığım günlerde performansım düşüyor.
Sevgilimle ayakta alıştık. Yatınca tatmin olamıyoruz.
23 yıllık evliyim, her boşalmamda sol gözüme ağrı giriyor.
Her boşalacağım sırada kahkaha atıyorum, bir açıklaması var mı.
Otobüs sarsıldıkça ereksiyon oluyorum. Yolculuklar ıstıraba dönüştü.

ben şişmanmıyım aşkım

-kız arkadaşınız sorduğunda hiç bakmadın
"hayır hayatım ne alakası var" şeklinde cevaplamanız gereken soru.
eğer azıcık bi baktıktan sonra bu cevabı verseniz vay halinize.
-sana şişman denemez; sen şiman değilsin, sana şişman diyebilmek için bi 10-20 kilo vermen gerekir...

-ben şişman mıyım?
-yok canım, bir kaç kaçak kat var ama istersen yıkabilirsin
-hö??!

-insan hissettiği kilodadır.
-köşeyi dönerken önce göbeğin, biraz sonrada suratın görünüyosa...
-evet oylesin.ama bi de iyi tarafindan bak.bir yere gitmek icin artik
yurumen gerekmiyor,yuvarlansanda olur. -

-bişe sorcam... ben şişman mıyım ?
-eh biraz..
- yuh yane.. insan bari balık etlisin iri kemiklisin falan der
-ulan balık eti mi kaldı, yiye yiye et balık kurumuna döndün

-sisman degilsin ama ....un buyuk
-hayır tombişim
-hayir caniiimm dal gibisin... ama kalin bi dal...

- ben sisman mıyım?
- onemli olan ruhunun kilosu hayatim!

- ben şişman mıyım?
- ne kadar hızla koşabilirsin?
- ne alakası var ya cevap versene bana.
- ne kadar hızlı koşabilirsen ona göre yalan yada doğru söylicem.
- ?!

k:ben şişman mıyım?
e:yok canım balık etisin
k:yani fazla kilolu degilim
e:yani bi balina en fazla kaç kilo olabilir ki?
k:balina nerden cıktı?
e:ben sana balık etli derken balinanın etinden bahsediyodum

---ben şişmanmıyım
---hasan lan gel konuşan fil

- ben şişmanmıyım hayatım
+ hayır husniye sen balık etlisin
- evet hayatım saol
+ ama gemi yutmuş bi balık
- ayrıldık

müdür kime denir

9 kadinin, 1 bebegi 1 ayda dogurabilecegini soyleyen kisiye PROJE MUDURU denir.

1 bebegin, 18 ayda ancak dogacagini soyleyen kisiye URETIM MUDURU denir.

1 kadinin, 1 ayda, 9 bebek dogurabilecegini soyleyen kisiye PLANLAMA MUDURU denir.

1 bebegin uretim seklinin ille de yanlis oldugunu soyleyen kisiye KALITE KONTROL MUDURU denir.

Dunyada hic kadin ve erkek kalmasa da o bebegin kendini dogurabilecegini soyleyen kisiye PAZARLAMA MUDURU denir.

1 kadindan, 1 bebegi, 1 ayda dogurmasini bekleyen kisiye GENEL MUDUR denir.

9 bebegin 1 ayda, 81 bebegin ise 9 ayda dogabilecegini soyleyen kisiye ARGE MUDURU denir.

1 ayda, dokuz doguran kisiye MEMUR denir.

KADINLARIN YAŞ DÖNEMLERıNE GÖRE KARAKTERLERıkadınların yaş dönemlerine göre karakterleri
20 yaşında kadın piyano gibidir. Her tuşu ayrı bir ses verir.
25 yaşında kadın keman gibidir. Her telinde inleyen nağmeler vardır.
30 yaşında kadın kanun gibidir. Nereden calınacağı iyi bilinir.
35 yaşında kadın ut gibidir. Her teli tek tek gerilir.
40 yaşında kadın bateri gibidir. Çalınabilmesi için büyük enerji gerektirir.
45 yaşında kadın elektro gitar gibidir. Kısa devre yaparsa konser yatar.
50 yaşında kadın yayli tambur gibidir. Çalabilmek icin şekilden şekile girmek gerekir.
55 yaşında kadın senfonide bir duduk gibidir. Ötse bile duyulmaz.
60 yaşında kadın kontrbas gibidir. Artık ne yapsanız akort tutmaz. YAŞ DÖNEMı

KADINLAR TOP OLSAYDI....

18 yaşındaki kadın futbol topuna benzer.Peşinden 22 erkek koşar.
28 yaşındaki kadın beyzbol topuna benzer.Peşinden 8 erkek koşar.
38 yaşındaki kadın golf topuna benzer.Peşinden 1 erkek koşar.
48 yaşındaki kadın pinpon topuna benzer.ıki erkek birbirine atar

erkek ve kadın

Erkekler avlanmayı buldu,silahı keşfetti

Melekler Mekanı - erkek%kadın Kadın avcılığı buLdu kürkü keşfetti

Erkek renkleri buLdu,boyamayı buLdu

Kadın boyamayı buLdu,makyajı keşfetti

ErkekLer konuşmayı buLdu,sohbeti keşfetti

KadınLar sohbeti buldu deikoduyu keşfetti

Erkekler tarımı buLdu yemeği keşfetti

KadınLar yemeği buLdu,diyeti keşfeti

Erkek dostLuğu buLdu,aşkı keşfetti

Kadın aşkı buLdu,evliliği keşfetti

Erkek ticareti buLdu,parayı keşfetti

Kadın parayı buLdu alışwerişi keşfeti

doğru erkek :)))

Kadinin biri kumsalda yürürken ayagi eski bir lambaya takilmis,
Melekler Mekanı - Dogru erkek...
kadin lambayi kumlarin içinden çikarmis,ovalamis.
Lambadan cin çikmis ve;

-''Sadece bir dilek hakkin var, iyi düsün öyle dile'' demis.
Kadin hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çikararak:

-''Bütün dünyada zulmün, savasin, açligin bitmesini istiyorum.

Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun?

Bu ülkelerin birbiriyle savasmayi birakmasini,
her yere barisin gelmesini diliyorum'' diyivermis.
Cin haritaya bakmis ve dehsetle;

-''Tanri askina Kadin! Bu ülkeler binlerce yildir savasiyorlar.
Tamam isimde iyiyim ama o kadar da degil!
Bunu yapilabilecegimi sanmiyorum.
Baska bir dilekte bulun'' diye bagirmis.
Kadin birkaç dakika düsünmüs ve ;

- ''Hayatim boyunca dogru bir erkek bulamadim.
Bilirsin; hem ince düsünceli, hem dürüst, hem karizmatik , hem eglenceli biri, sevecen, ilgili ve ömür boyu sadik olacak erkek diliyorum'' demis.

Cin derin derin bir iç çekmis:
-Uzat su kahrolasi haritayi..!

kadın beyni :))
Agir bir hasta hastahanede. Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor. Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor 'Tek yasam sansi var oda beyin nakli. Böyle bir ameliyati ilk olarak deneyecegiz, tabi masraflar hastanin ailesine ait.'Aile, saskin, yorgun, çaresiz...Aralarindan biri 'Peki ama fiyat nedir?' diyor. Degisir diyor cerrah. 'erkek beyni kullanirsak 5000 Euro , kadin beyni kullanirsak 200 euro' Uzun bir sessizlik çökuyor Beyler gülmemeye çalisiyorlar. Hanimlarla gözgöze gelmekten kaçiyorlar. Ama aralarindan biri merakini yenemez ve sorar, 'peki doktor bu fiyat farkinin nedeni nedir?.' Cerrah gülümser.'Eh tabi beyin de, ayni arabalar gibi' der, 'kadin beyinleri ucuz oluyor cunku akillarini çok kullandiklari için... Kullanilmis akil, kullanilmis beyin. Erkek beyni hiç kullanilmamis, sifir km arabalar gibi pahali oluyor!!

AKILLI KADIN DıYE BUNA DERıM BEN ))
Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmetin annesini yemeğe davet ederler,Mehmetin annesi akşam yemeği süresince Handanı uzun uzun süzer ve aslında Handanın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu , acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder. Aklını okumuşçasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok. Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner. Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmet,annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum. Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım.Oturur ve yazar: Anneciğim,Gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da demiyorum.Fakat konu şu ki: sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp. sevgiler oğlun Mehmet. Bir hafta sonra Mehmetin annesinden mektup gelir: Sevgili oğlum: Handanla yatıyorsun demiyorum, ama yatmıyorsun da demiyorum. Fakat konu şuki: Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu. Sevgiler annen. ))))

ERKEKLER NEKADAR TEMıZ KALPLı BAKIN

Bir gün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve 'Ne diyebağırıyorsun ?'der. Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir.'Baltan bu muydu ?' diye sorar. Ormanci 'hayır' diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. 'Baltan bu muydu ?' Ormancı yine 'hayır' diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. 'Baltan bu muydu ?' Ormancı 'evet' der. Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünüde kendisine verir. Ormancı mutlu bir şekilde evine döner. Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karisi suya düşer. Ormancı 'aman tanrım' diye bağırır. Peri yine belirir ve sorar: 'Ne diye bağırıyorsun ?' Ormancı' karimsuya düştü der. Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner.'Seninkarin bu mu?' diye sorar. Ormancı 'evet' der. Peri sinirlenmiştir, 'Yalan söylüyorsun, gerçek bu değil' der. Ormancı 'özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu.Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jonesile geri dönecektin, ona da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. Ben fakir bir adamım ve üç karimin sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez'e evet dememin sebebi budur...
Melekler Mekanı - Erkekler Ne Kadar Temiz Kalpli Bakin!
Bu hikâyeden alınacak ders: Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir. Kendileri için bir şey istiyorlarsa ekmek çarpsın...)

X