Güncel- İstanbul Avrupa yakası perinatolog önerisi

knacank

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2021
6
0
28
Merhaba hanımlar, ayrıntılı ultrason için kendi doktorum perinatoloji bölümüne gitmemi söyledi. İstanbul Avrupa yakasında kendi tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz perinatologlar hakkında öneride bulunabilir misiniz? Doktorun kadın olması kişisel tercihimdir. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden hepinize teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın:KK200:

Merhaba. Avrupa yakası değil ama geçmesi kolay diye önermek istedim.
Çamlıca Medipol Doç. Dr. Emine Aydın ı önerebilirim. Detaylı ultrason için cihazı çok netti ve uzunca her bir detaya baktı

Merhaba. Avrupa yakası değil ama geçmesi kolay diye önermek istedim.
Çamlıca Medipol Doç. Dr. Emine Aydın ı önerebilirim. Detaylı ultrason için cihazı çok netti ve uzunca her bir detaya baktı
Öneri için çok teşekkür ederim. Önceliğim Avrupa yakası ama yine de aklımın bir köşesine yazıyorum.

Merhaba hanımlar, ayrıntılı ultrason için kendi doktorum perinatoloji bölümüne gitmemi söyledi. İstanbul Avrupa yakasında kendi tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz perinatologlar hakkında öneride bulunabilir misiniz? Doktorun kadın olması kişisel tercihimdir. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden hepinize teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın:KK200:
Riskli gebeligim old için doktorum perinatologdu. Kendisinden çok memnun kaldım ama erkek yinede yazayim medipol mega Gökhan Yıldırım

Merhaba benim de bu gün doktorum Acıbadem Atakent hastanesi Aytaç Yüksel’e gitmemi istiyor ama bizde Anadolu yakasında oturuyoruz bize çok uzak size bir fikir olsun 😊

Evet olabilir belki onu sormadık sadece detaylı diye sorduğunda bu fiyatı vermişler 🤷‍♀️
Yani hem detaylı hem kan testi toplam 800₺.
O bile az değilken 3000 çok fazla. Ne kadar muhteşem bir cihaz olabilir ki. Muhtemelen isim yaptıkları için bu fiyatlara çıkıyorlar

Herkese cevaplar için teşekkür ederim. Ben de araştırmalarım sonucunda Aytül Çorbacıoğlu’ndan randevu aldım. 700₺ ücreti. Henüz randevu zamanım gelmedi o yüzden yorum yapamıyorum. Google üzerindeki yorumları gayet iyiydi. Araştırmak isteyenler bakabilir.

Merhabalar fiyatı hakkında bilginiz var mı acaba
Özel sağlık sigortası kullandığım için tam bilmiyorum ama telefonda sgk için detaylı ultrason ve kan testi için toplam 800 e yakın bir şey demişlerdi sanki. 630 detaylı ultasonla muayene 130 da kan testi diye hatırlıyorum

Murat yayla. Ben kadıköy acıbademde muayene oldum ama esas muayenehanesi nişantaşında olmalı. Alanında bayağı uzman çok tavsiye edilen bir doktordu. Ben sadece detaylı usg ye girdim kendisine. Sorunsuz bir gebeliğim vardı. Bebekte problem yoktu. Detaylı usg sırasında damar yapımda bazı sıkıntılar olduğunu 8. Ay itibariyle doktorumun bebeği çok iyi takip etmesi gerektiğini söylemişti. Bu bilgiyi raporuna yazmadı. Benim şüphem olabilir. Önemsiz bir şey de olabilir o yüzden yazmıyorum dedi.
Ben ne olduğunu anlamadım o da yzmayınca sallamadım. Doktoruma da bir şey demedim.
8. Ayda plasenta kireçlenmesi başladı bebiş beslenemiyordu. Doktorum senin damar yapınla ilgili bir sıkıntı var dedi. Bunu adam çok öneceden tahmin etmişti. Belki yapacak bir şey yoktu ama sonradan bana doktor olarak güven verdi kendisi.

X