Güneş Kremleri güneş kremi tavsiyesi

Güneş kremleri, bronzlaşma

hayat777

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
474
76
cildim yağlı akneli ve sivilceli güneş kremi tavsiyesi
şu anda solenta pigmenta kullanıyor fakat bende sivilce yapıyor ve aşırı parlıyor
memnun kaldığınız güneş kremi var mı

şu anda solenta pigmenta kullanıyor fakat bende sivilce yapıyor ve aşırı parlıyor
FARMASİ GÜNEŞ KREMİNİ MUTLAKA DENEMELİSİNİZ. Bİ ARAŞTIRIN DERİM :KK66:

BEN DE 3 AY ÖNCESİNE KADAR SOLENTA PİGMENTA KULLANIYORDUM. UZUN YILLARDIR KULLANDIĞIM İÇİN Mİ BİLMİYORUM AMA SON 1 SENEDİR ÇOK FAZLA SİVİLCE YAPTI BENDE. AYRICA YÜZÜMDE LEKELER DE OLUŞMAYA BAŞLADI. O YÜZDEN İÇERİĞİ DOĞAL AMA FİYATI DA UYGUN BİR GÜNEŞ KREMİ ARAYIŞINA GİRDİM. VEE 3 AYDIR FARMASİ GÜNEŞ KREMİ KULLANIYORUM VE ÇOOK MEMNUNUM. HER GECE DE ÇAY AĞACI SABUNU İLE YÜZÜMÜ YIKIYORUM. 2 AYDIR SADECE 2 KEZ SİVİLCE ÇIKTI YÜZÜMDE. MUTLAKA ÖNERİRİM. BİR DE O SİVİLCELERİN ÇOK ÇİRKİN SİYAH SİYAH İZLERİ KALIYORDU ONLAR DA TAMAMEN GEÇTİ ÇOK ŞÜKÜR.

sizin adınıza sevindim farmasinin hiç bir ürünün kullanmadım

Solante pigmenta normal ciltler için sivilce ve akneli ciltler için başka çeşidi de var ona bakın

Bu hafta SHEIDA markasinin kremini aldim, kendim ve cocuklara kullandiriyorum, cok memnun kaldim.

X