Güzellik merkezine kapora verdim iptal etsem sıkıntı yaşar mıyım?

Bortecineee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
2.559
3.718
Kızlar bugün güzellik merkezinde primle çalışan birine yardımcı olmak için içeri girdim soru sordum ama ikna olunca da sözleşme imzalayıp kapora ödedim. Dosya vs açtılar. Çarşamba ilk randevum var. Neyse ben eve geldiğimde bu merkezin (Este Muka2) diğer şubesi ile ilgili şikayetleri gördüm, görünce açıkçası işkillendim. Ama kadın da beni düzgünce bilgilendirmişti, iğneli istiyorsan eğer sana yapamayız yüzünde batıklar olabilir ve kıl köklerin siyah buna pek uygun değil genelde yaşlılara yapıyoruz dedi, buz lazer uygularsak zaten gençsin %90 azalır hamile kalırsan vs hormon değişiminden biraz artabilir ama çok artmaz ve tekrar bir kaö seans geldiğinde azalır dedi. Deneme atışı vs yaptılar ben ona da ikna oldum yapan kız da çok içten ve ikna edici bir şekilde konuştu.

Ama benim içim şuanda hiç rahat değil. Ben o yorumları görünce kendimi kötü hissettim ve başlamadan iptal ettirmek istiyorum. Kaç gün içinde cayabilirim? Sıkıntı yaşar mıyım???

Size bir sözleşme vermişlerdir onda 7 gün içerisinde iptal edilebilir yazıyordur. Hakkımı kullanarak iptal etmek istiyorum diyin.

Sözleşme dosyası vermediler benim elime orda imzaladım onlarda kaldı.
Eğer karşılıklı bir sözleşme metni var ise ve bunu karşıklı imzalanmışsa bunun bir nüshası sizde diğer nüshası şirkette kalır.
Almamakla veya istememekle hata etmişsiniz.
Gerçi karşı tarafında zaten siz istemeden bunu size vermesi gerekmekte.

7 gün içerisinde yapılan anlaşmayı fesh etme / cayma hakkınız var.
Bu süreyi geçirmeyin.
Gittiğiniz de imzaladığınız sözleşmeyi geri isteyin ve siz imha edin. Bu aşamadan sonra Kaporanızı zaten vermek zorunda
Kolay gelsin.

Dediğim gibi imzaladığınız sözleşmenin bir suretini istediniz mi ?
Dediğim gibi imzaladığınız sözleşmenin bir suretini istediniz mi ?
Ayy iptal etmeye gittiğim gün vakmak için istedim ama heyecandan sizin dediğinizi yapmayı unuttum. ☹️😩 kendime kızıyorum şuanda. Yapacak birşey yok artık. Ben tüketici hakem heyetine şikayette bulundum ama hafta içi gidip şikayette bulunacağım.

Eğer karşılıklı bir sözleşme metni var ise ve bunu karşıklı imzalanmışsa bunun bir nüshası sizde diğer nüshası şirkette kalır.

Bu süreyi geçirmeyin.
Gittiğiniz de imzaladığınız sözleşmeyi geri isteyin ve siz imha edin. Bu aşamadan sonra Kaporanızı zaten vermek zorunda
Kolay gelsin.
Aklıma geldi imha etmek ama bilgisayara kayıtlı sonuçta diye imha etsem de oradan da silmeleri ggerek vs diye düşündüm yapamadım.

Bu süreyi geçirmeyin.
Kolay gelsin.
Keşke bunu oraya gittiğim günden önce yazsaydınız. Siz bu mesajı yazdığınızda ben orada epilasyondaydım.

X