Hacettepe Dr. Gencay Üstün e ameliyat oldum . Tavsiyelerim

Evet arkadaşlar yıllardır olmak istediğim ameliyat ı geçen hafta oldum. Şu an bile şiş halimle keşke daha önce olsaydım diyorum ..

Önü düşük ve geniş burun kanatları olan bir burnum vardı. Gencay beyi tavsiye ile gittim . Kendisi hakkında nette pek bilgi yok hatta hiç yok o yüzden belki ilerde birilerine yardımcı olurum diye yazma ihtiyacı duydum. Herşeyi paylaşmak istiyorum.

Ameliyat oldum bi gece hastanede kaldım . İnanın size bir kere ağrım olmadı burnumda . Hatta tamponlar varken bile burnumdan nefes alabiliyordum ama tabi daha çok ağızdan nefes alldığım için boğazım acıyordu. Onun içinde bol su meyve suyu içtim .

3. Gün tampon 7. gün atel alçı alındı. Hiç bir işlemde hiç acı hissetmedim . Ben çok araştırma yaptım ameliyat sonrası ağrı sızı tamamen doktora bağlı. Eli gerçekten çok hafifmiş.çok korkmuştum ama hiç şikayetim olmadı şükür .

Fotoğraf paylaşmak istemiyorum net ortamında ama şu an bile memnunum hala daha çok şiş ve ödem var .

Fiyat da ortalama 7 8 bin civarı ama yapılan işleme göre değişiyor.belki daha uygun olacak belki daha fazla . Ama Ankara için diyorum çok uçuk rakamlar duydum 30 binler 25 binler .10 bin ve altı bütçesi olanlar için kesinlikle şiddetle tavsiye ederim . Birde bu iş şans nice paralar verip çok kötü sonuçlar alanlar var .Ben bu süreçte çok iletişime geçtim insanlarla. Instagram daki fotolara da çok güvenmeyin derim ...

Bu yazımı özellikle Gencay Üstün ile ilgili bilgi bulamayanlar için yazdım ..kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz . Emin olun pişman olmazsınız. Hatta biraz iyileşeyim göğüs dikleştirme ameliyatım içinde direk gidip kendisine olucam.

Başka sorular olursa girebildikçe yazarım ... Burun özgüven için çok önemli gerçekten .umarım sizin içinde en güzeli olur...
merhaba kendisine 27 mart'a randevum var fiyatlar hakkında bir bilginiz var mı forumda 20 25 bini bulur diyenleri gördüm

X