Halı yıkama makinası

olcayto70

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
227
424
45
İyi akşamlar hanımlar halı yıkama makinası almak istiyorum.Tavsiye edeceğiniz memnun kaldığınız bir marka varsa önerilerinizi bekliyorum.Herkese teşekkür ederim.

Halıları onda yıkayan var mı ya? Bizim evde de var,annem yine de yıkamaya veriyor
Este dostta hep var,niyeyse onların da halıları hep yıkamada.
Bence fuzuli bir ürün ,kendini amorti edemiyor bile. Parasını çıkartacak kadar kullanılmıyor. ona vereceğin parayı biriktir,dolar yap. Beş sene her seferinde halı yıkamacı parani o bütçeden ver daha kârlı olursun, hem yorulmazsin da..
Yine de tavsiye istersen eski makinamız, ihlas halı yıkama makinasiydi. 15 senelik olmasına rağmen hala tamire tadilata falan gelirlerdi :) çok memnunduk, yenisi de yine ihlas , aqua cleanmask. İlk geldiğinde annem heves etti ,yıkama kısmını da çalıştırdı. Güzel bir çekim gücü var.
Yine de , ben olsam almam 😅

Lütfen konuları doğru bölümlere açalım.

yenGEnC yenGEnC katılıyorum, belki eskiden halı yıkatacak yerler yokken alınabilir bir makineydi, ki hiç almadım bana hep fuzuli geldi çünkü, ama şimdi neredeyse her sokakta halı yıkayan yerler var, yalnızca halılarınızı da değil perde, yatak, koltuk, yastık yorgan bile yıkıyorlar, üstelik bence çok daha uyguna geliyor yıkatmak hem de eziyetsiz, makineye su koy deterjan koy, sonra onu temizle😱
Halıları atar yenisini alırım daha iyi:)

Bir ev için en gereksiz alet gerçekten bütün evin halılarını yıkamaya veriyorum 100lira tutuyor ne gerek var yıkamaya😂 çok para harcayasınız varsa robot süpürge alın ✌️✌️✌️

X