Hamile kalabilirmiyim

mine ceylan

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2023
117
37
24
Kızlar açmıştım ama yine açıyorum. Doktor bu değerlin güzel olduğunu söyledi varikosel ameliyatından sonra yükselme olmuş dedi doğal yolla hamilelik olabilir dedi ama sayının yine az olduğunu belirtti tabi. Acaba başka bir doktora daha mı gitsek 3 ay daha ilac kullanın dedi ameliyattan sonra 4 katı artmış sayı tam 4 ay oldu. Sizce nasıl değerler ?

Eklentiler

• b1aee1a5-65ba-4799-8a80-97711669d256.jpeg
    b1aee1a5-65ba-4799-8a80-97711669d256.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 112
Sizin eşiniz ameliyattan sonra hangi ilacı kullandı ,benim eşim ameliyat oldu hiç gelişmesi olmadı
Canım maxiper diye bir vitamin verdi suya karıştırılıp içiliyor. 3.kutusuna başladık daha yeni. Ameliyattan sonra 2 kutu bitirdi keçiboynuzu pekmezi yedi düzenli değil ama aklında geldikçe yani sayımız böyle çıktı bütün değerlerimizi iyi sadece sayımız sorun. Şimdi çakşır otu suyu aldım inanılmaz sayı yükseltiyormuş ona başlıycaz

Canım maxiper diye bir vitamin verdi suya karıştırılıp içiliyor. 3.kutusuna başladık daha yeni. Ameliyattan sonra 2 kutu bitirdi keçiboynuzu pekmezi yedi düzenli değil ama aklında geldikçe yani sayımız böyle çıktı bütün değerlerimizi iyi sadece sayımız sorun. Şimdi çakşır otu suyu aldım inanılmaz sayı yükseltiyormuş ona başlıycaz
O ot ne işe yarıyor

Bizimde sıkıntımız sadece sizinki gibi eşimin değerleri düşük ,çakşır otu suyunu hazır mı aldınız yoksa ,otu alıp kaynatiyor musunuz

Bizimde sıkıntımız sadece sizinki gibi eşimin değerleri düşük ,çakşır otu suyunu hazır mı aldınız yoksa ,otu alıp kaynatiyor musunuz
Valla suyu daha çok faydalıymış ben aktardan dün aldım 130 tl di sanırsam birde keçiboynuzu aldım onu kaynatıyorum dün başladık anlayacağınız inşallah işe yarar çok kötü kokusu tadı ama yapacak birşey yok

X