Hamile kalamıyorum

Canım enfeksiyon için fitil kullandım ve extra soğan kürü yaptım, şuan enfeksiyonum geçti cok şükür. Bugün yumurtam çatladı buraya girmeden hemen önce ovülasyon testi yaptım dün yumurtladım bugün çatlamış . Bugünü değerlendirdik yarınıda değerlendiricez . Bat a 14 gün var . Sonucu yazarım bana dua et bende edeceğim
Sonucu bekliyorum dualarım seninle sende duanda beni unutma🤲

Daha üç aydır evlisiniz zaten çocuk yapıyor gibi değil de sevgililiğin özlemini gideriyormuş gibi sevişin.
Yumurtlama günleri falan fasa fiso 2-3 günde bir sevişseniz zaten o günlere denk geliyor.
Kasmayın bol bol aşk dolu yaşayın bu şekilde stres yaparsanız birleşmeleriniz görev haline gelir.

Ne yapılıyor

allah razı olsun
Hormonların da problem yoksa ve sperm sayısı düşük morfoloji 4ün altındaysa varikosel oluyor muhtelemen. Bu da yoksa vitamin tedavisi görüyor erkekler. Varikosel varsa ameliyat olup vitamin tedavisi görüyor

Daha üç aydır evlisiniz zaten çocuk yapıyor gibi değil de sevgililiğin özlemini gideriyormuş gibi sevişin.
Yumurtlama günleri falan fasa fiso 2-3 günde bir sevişseniz zaten o günlere denk geliyor.
Kasmayın bol bol aşk dolu yaşayın bu şekilde stres yaparsanız birleşmeleriniz görev haline gelir.
Bu ay bu dediklerinizi düşüneceğim teşekkür ederim

X