Hamile kalamıyorum

melek3509

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2024
6
0
25
4 yıllık evliyiz 3 yıldır deniyoruz ilk zamanlar doktora gittik eşimle hiç bi sıkıntı yok stres yapmayın 6 ay deneyin olur demişlerdi 3 yıldır olmuyor adetlerim çok düzensiz en son 2 martta adet oldum 38 gün oldu hala adet olamadım 2 gün önce doktora gittim kan testi verdim bayram tatili araya girince sonuçlarım kaldı anlayan varsa bakabilir mi acaba🙏

Eklentiler

• IMG_9495.jpeg
    IMG_9495.jpeg
    117,6 KB · Görüntüleme: 80
4 yıllık evliyiz 3 yıldır deniyoruz ilk zamanlar doktora gittik eşimle hiç bi sıkıntı yok stres yapmayın 6 ay deneyin olur demişlerdi 3 yıldır olmuyor adetlerim çok düzensiz en son 2 martta adet oldum 38 gün oldu hala adet olamadım 2 gün önce doktora gittim kan testi verdim bayram tatili araya girince sonuçlarım kaldı anlayan varsa bakabilir mi acaba🙏
Sanırım pco var lh fshtan yüksek

Benim teyzem 23 sene olamadı bir doktora gitti hemen buldu sorunu çocukta oldu geç olsada :)) mükemmel bir doktor

Adet zamanı olmadığı için tam sonucu vermişmidir emin değilim bide 3 cm basit kist var dedi doktor
Aaa adet zamanı yaptırmadıysan eve yanıltabilir sonuç. Basit kistlerinde lhta yükselme yaptığını okumuştum

X