Hamile kalırmıyım ?

1Syhsr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
10
1
28
Nisanlıyım 2 defadır dugunum erteleniyor yasaklar var diye kalabalık aile oldugumuz icin. Bu ay ne olduysa bugune kadar kendimi tuttugum bekledigim halde biranda yakinlastik ilk yakınlasmada nisanlim bosaldi sonra yarim saat sonra bu sefer birlikte olduk tam da olamadik yani sadece ucu girdi cok canim yandi hafif kanamam oldu 2 yada 3 dk suren bir olaydi ve oylece biraktik korktugum icin sonra internetten arastirdim birsürü sey okudum yok yumurtlama gunu yok zevk suyu ilk bosalmadan kalan spermler falan bir sürü sey hesapladim adetimin 12.gunune denk geliyor bu durum aklımın almadigi tam bir iliski yasanmadan hamile kalinabiliyor olmasi ben iliski sonrasi hap falanda almadim nisanlima bahsettim bu durumdan alirmisin dedim hayir dedi korkma ben seni zor durumda birakmam hormonlarin bozulmasin bana guven rahat ol dedi ama olamiyorum sizce hamile kalirmiyim bukadar kolaymi bu is aklımı kaybedicem keske bekleseydim biliyorum hataliyim ama plansiz oldu hersey aklım basimda degildi sanki pismanligim ve korkum cok buyuk

Kalabilirsiniz ihtimal var spermler nemli ortamda 72 saat yaşıyabiliyorlar ve evet zevk suyundada sperm olabilir bazı durumlarda bekleyip göreceksiniz adetiniz gecikirse test verirsiniz.

X