hamile kalmak için yaptıklarım

Starstyle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
335
135
44
merhaba arkadaşlar
belki araştıranlara bir faydası olur diye bebek sahibi olmaya çalışırken yaşadıklarımı anltacağım çünkü insan çok kez karamsarlığa kapılıyor . doğru doktoru buluncaya kadar ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. öncelikle evlendm iki yıl boyunca çocuğumuz olmadı. ama bu arada 32 yaşında olduğum için hemen doktorları gezmeye başladım iki yıl boyunca rahmimde küçük bir miyom oldupunu ve bunun hamileliğe engel olmayacağını söyledi doktorlar. tabi ki bu arada beni sinir eden çok doktor oldu. sanki biz keyiften doktıra gidiyormuşuz gibi senin bi sorunun yok niye geldiniz ki diyen mi ararsınız yoksa bol bol cinsel ilişkiye gireceksiniz diyen edepsizler mi ararsınız . epey moralimi bozdular iki yıl. hep özel drları gezdiğim için de bol bol para harcadım. sonra mersinde kaan koca bana amelşyat olmamı söyledi ve başkent hastanesinde bülent haydardedeoğluna yönlendirdi. bu arada artık 3 yıllık oldu evliliğim.bülent hocaya gittik forumda genelde hkkında pek bir şey yok. ama ben blakis doktırlardan referans alark gittim miyomektomi yaptı kapalı olarak. ayrıca içeriye kamerayla girince bende endometriozis olduğunu görmüş yaklaşık 10 tane odak varmış hepsini yakmış. yakmış diyorum çünkü amelşyattan sonra ameliytımı kameraya aldıkları için izledim bazı yapışıklıklar varmış açmış bu arda daha önce iki kez rahim filmi çektirdim ve yapışıklık çıkmadı filmde. bir de t shape rahim varmış. yani içeriyi komple düzeltmiş hoca elleri dert görmesin. ameliyattn sonra 3 ay korunduk . sonra rhim flmi çekildi . ne kdr ısrr etsem de hoca aşılma ya da tüp bebek yapmadı senin artık br sorunun yok çocuğun olur dedi ama ben dyanamdım gittim mersin üniversitesinde faik gürkan yazıcıya aşılama yaptırdım. aşılamm tuttu. şu an 9 hftalık hamileyim. ne yapacağını bilemeyen bütün arkadaşlarıma diyorum ki mutlaka üniversite hastanelerine gidin gerçekten alanında çok uzmn para hastası olmayan insanlar çalışıyor. ben amelşytımı adana başkent hastanesinde oldum. ilgi alaka 10 numarydı. aşılamamı mersin üni de yaptırdım hemşireler inanılmaz güleryüzlüydü herkes çok profesyoneldi . gerçekten bazen başarılı insanları çok az takdir ediyoruz . ben iki doktoruma da hemşirelere de sürekli dua ediyorum. onlar benim hamile kalmama vesile oldular yüzümü güldürdüler allah da iki dünyda onlrı güldürsün

Canım merhaba üniversite hastaneleri ücret alıyor mu orada özel sağlık sigortası geçiyor mu bilgin varmı?

Aşılama için başkent üniversitesinin fiyatını biliyor musunuz nekadara yapıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…